Menu

Wjechała po pijanemu na przeciwległy pas

Wałbrzyscy funkcjonariusze podczas ostatniego weekendu zatrzymali dwoje nietrzeźwych kierujących. 41-letnia kobieta po spożyciu alkoholu wsiadła za kółko powodując kolizję. Drugi kierowca miał prawie promil alkoholu we krwi.

Wjechała po pijanemu na przeciwległy pas

Do pierwszej kontroli doszło w piątek około południa. Funkcjonariusze wałbrzyskiej „drogówki” zatrzymali na ul. Noworudzkiej  41-letnią mieszkanka naszego miasta. Kobieta   w wyniku nadmiernej prędkości i stanu nietrzeźwości, przejechała samochodem przez pas zieleni odgradzający obie jezdnie, by ostatecznie znaleźć się na pasie ruchu do jazdy w przeciwnym kierunku. Badanie alkomatem wykazało u podejrzanej ponad 1,20 promila alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze odebrali kierującej prawo jazdy  oraz elektronicznie dowód rejestracyjny za uszkodzenia pojazdu, który trafił na parking strzeżony.

 

Drugi z kierujących - 56-letni wałbrzyszanin - został zatrzymany w niedzielę po godzinie 13:00 na ul. Broniewskiego w Wałbrzychu. Mężczyzna miał ponad 0.90 promila alkoholu w organizmie. W momencie kontroli funkcjonariusze również odebrali wałbrzyszaninowi prawo jazdy kat. A i B.

 

 

Obojgu kierującym grożą dwa lata więzienia oraz wysoka grzywna

 

szl

foto: użyczone

redakcja@walbrzych24.com 

Komentarze

Agent Oskar (29 września 2020 13:18)
Po jakiemu? Po pijanemu. Ja noszę kalosze, ty nosisz kalosisz. Wjechała bez most przez czapkę?
Adam (29 września 2020 9:40)
Cytuję użytkownika: Polie
Wniosek jest jeden za mało dotkliwe kary!
Święte słowa. Dwa razy tyle i kilkanaście tysięcy kary.
Polie (29 września 2020 8:38)
Wniosek jest jeden za mało dotkliwe kary!
PRAWDA (29 września 2020 7:42)
Swój swojego znajdzie! Pijackie mordy!
Pirat (28 września 2020 21:28)
Straszne normalnie ;)))

Dodaj komentarz

policja  |   alkohol  |   weekend  |   wódeczka  |  

I na tym właśnie polega służba...

Zatrzymany z amfetaminą odpowie za handel narkotykami

Prawie 3,5 promila - kierowca złapany po anonimowym donosie

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij