Rodzina szuka zaginionego 20-latka

Mieszkaniec Roztoki w powiecie świdnickim zaginął. 20-letni Maciej Aleksiuk ostatni raz był widziany we Wrocławiu w pobliżu jednej z dyskotek. 

Jak informują bliscy zaginionego
 
Jeśli  ktokolwiek z Państwa zauważył tej nocy pod klubem XDemon/w klubie coś niepokojącego, prosimy o kontakt. Udało nam się zebrać trochę informacji, przekazalismy je od razu rodzinie Maćka. Nie bójcie się mówić. Gwarantujemy anonimowość
 
Kurtka Maćka została znaleziona w Klubie XDemon. Zatem Maciej jest najprawdopodobniej tylko w białej koszulce. 
 
Maciej na codzień mieszka w miejscowości Roztoka. W piątek dn.25.09.2020 r. wybrał się do Klubu Xdemon znajdującego się przy pl. Wolności 7 we Wrocławiu. Ostatnie logowanie telefonu było w piątek ok. 22:00 w pobliżu ww.  Klubu. Ostatni raz widziany był przez kolegów  ok 1:00/ 2:00 w nocy. I tam ślad się urywa. 
 
Z relacji rodziny wiemy, że Maciek miał udać się w niedzielę na mecz piłki nożej, jednak tam nie dotarł, nie kontaktował się z rodziną ani nie powrócił do miejsca zamieszkania. 
Rysopis: 
włosy: szatyn
waga: ok 65 kg 
wzrost: ok 175 cm 
 
Ubiór w dniu zaginięcia: 
Czerwona kurtka, biała koszulka z napisem Champion umiejscowionym na klatce piersiowej, czarne jeansy i czarne buty NIKE, miał również na ręku zegarek marki Armani. 
 
Bardzo prosimy o pomoc w imieniu rodziny. Jeżeli ktokolwiek z Państwa posiada informacje na temat miejsca pobytu zaginionego prosimy o niezwłoczny kontakt z nr alarmowym 112, bądź z najblizszą jednostką policji. 
Można kontaktować się również z naszą stroną #ślademzaginionych, jesteśmy w stałym kontakcie z rodziną zaginionego. 
 
red
redakcja@walbrzych24.com
 
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno