Menu

Ponad stu nowych policjantów w Garnizonie Dolnośląskim

Szeregi dolnośląskiej Policji zasiliło ponad stu policjantów. Ślubowanie nowo przyjętych funkcjonariuszy różniło się od tych poprzednich, ponieważ przebiegało w reżimie sanitarnym związanym z pandemią.

Ponad stu nowych policjantów w Garnizonie Dolnośląskim
Rota ślubowania składana była przez policjantów i policjantki w jednostkach terenowych, do których zostaną przydzieleni po zakończeniu kursu podstawowego. Szeregi dolnośląskiej Policji zasiliło w tym roku już łącznie 182 funkcjonariuszy. W listopadzie oraz grudniu br. planowane są kolejne przyjęcia.
Garnizon dolnośląski przyjął w swoje szeregi nowych funkcjonariuszy. Słowa roty ślubowania w jednostkach terenowych wypowiedziało 102 policjantów, w tym 21 policjantek. W samym Wrocławiu ceremonia odbyła się na terenie Oddziału Prewencji Policji Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu przy ul. Połbina.
 
Od początku br. w szeregi dolnośląskiej Policji wstąpiło łącznie 182 funkcjonariuszy. Po zakończeniu szkolenia podstawowego, nowo przyjęci policjanci zasilą szeregi komend miejskich i powiatowych województwa dolnośląskiego. W tym roku planowane są jeszcze kolejne przyjęcia - 5 listopada oraz 30 grudnia.
 
 
Stabilne zatrudnienie, praca dająca wiele satysfakcji oraz oferująca możliwość rozwijania się - to tylko niektóre aspekty związane ze służbą w Policji. Do tego uposażenie, które na starcie kariery wyniesie blisko 3880 zł na rękę.
 
red
info: policja
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

RT (9 października 2020 20:59)
Smutna wiadomość
Panslavia (9 października 2020 14:27)
Policja postępując w ten sposób traci prawną legitymację strozy prawa.Maska jest elementem charakteryzujacym przestępcow.Jak już muszą to powinni nosić przylbice aby.mozna było rozpoznać twarz.
:) (9 października 2020 11:18)
Niech lepiej dadza immieniki na ich psuedo mundurach które kazdy moze kupić, bo kazdy sie legitumuje jak chce :))) + dodatkowo to nie sa policjanci tylko kolejna grupka przestepcza ktora ma pomoc rzadowi a nie obywatelom szkoda ze morderców szybciutko wypuszczacie a normalnych ludzi nawet za CBD w******licie do paki
Panslavia (8 października 2020 23:38)
Oni w tych maskach i furazerkach wygladaja jak ten oddział SS co wyrzynal Warszawę podczas powstania.Co za czasów dozylismy...
Anty (8 października 2020 23:12)
MO gestapo
Ha ha (8 października 2020 21:55)
Cytuję użytkownika: Roman Kuglarz
Cytuję użytkownika: Rita
Cytuję użytkownika: grześ
100 młodych, gniewnych i gotowych na wszystko co im nakażą. Nowe siły do rozprawiania się z nieistniejącą niby pandemiom. Dostaną bloczki mandatowe, pałki i białe rękawiczki. M
Bardzo dobrze.Niech karzą surowo debilnych antycowidowcow.Duuzo bloczków mandatowych,białych rękawiczek i solidnych kar za brak masek.Moze pajace przestaną szczekać na temat pandemii.Jak Polak nie dostanie bata to nie rozumie!
Jak dostaniesz orczykiem po ryju od polskiego chłopa to pojmiesz ze żadna szwabska szlampa nie będzie tu nikogo straszyć.
Dobre polski chłop co głosował ba PiS, a teraz skamle. Polski chłop okazał się wieśniakiem.
Psy (8 października 2020 21:31)
Tfu....
Polie (8 października 2020 20:54)
Oczywiście że rodziny policjantów też poniosą skutki działań ich mocodawców jak brak pomocy medycznej czy ogólny chaos i niedobory. To ostatni moment aby się zastanowili czy wystąpią przeciw narodowi.
YIOYIO (8 października 2020 20:31)
POLICJA ZOSTANIE ZACZIPOWANA I ZGŁADZONA JAK TEŻ I WOJSKO, PONIEWAŻ WŁADZĘ BĘDZIE NIEDŁUGO CHRONIĆ ARMIA AUTONOMICZNYCH GORYLI - ROBOCOPOW, TERMINATORÓW, DRONÓW PORUSZAJĄCYCH SIĘ W OCEANIE 5G. TAKA WAS CZEKA PRZYSZŁOŚĆ.
Generał (8 października 2020 20:28)
BACZNOŚĆ. KOLOR MASECZKI WPROST PROPORCJONALNY DO STOPNIA W HIERARCHII. SPOCZNIJ
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

policja  |   rekrutacvja  |   nowi  |   funkcjonariusze  |   dolnyslask  |  

Zamordował małego psa, bo go ugryzł

Zlikwidowali linię produkcyjną metamfetaminy

14-latka handlowała amfetaminą

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij