Menu

Poparzona w wybuchu Martynka nie żyje

Jak informuje portal Informacje Dolnośląskie - 12-letnia Martynka, dziewczynka dotkliwie ranna w wybuchu gazu w Kamiennej Górze, zmarła.

 
Poparzona w wybuchu Martynka nie żyje
Jak informuje portal - Dziewczynka odeszła dziś w szpitalu w Ostrowie Wielkopolskim, gdzie od dnia wypadku lekarze walczyli o jej życie. Niestety, dzisiaj tę walkę przegrali.
 
Przypomnijmy, że do wybuchu gazu w mieszkaniu na parterze w bloku przy ul. Piastowskiej doszło  24 sierpnia około godziny 11.40. W zdarzeniu poszkodowanych zostało sześć osób, w tym najbardziej 12-letnia dziewczynka. Z rozległymi oparzeniami ciała trafiła do specjalistycznego szpitala w Ostrowie Wielkopolskim, gdzie zabrał ją śmigłowiec LPR.
 
 
Wybuch gazu doszczętnie zniszczył mieszkanie, w którym znajdowała się nastolatka. Na całej klatce schodowej siła eksplozji wyrwała z posady drzwi do mieszkań, zniszczyła okna.
 
red
foto: archiwum
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Eugeniusz (21 maja 2021 17:51)
Cytuję użytkownika: Kara
Dotkliwa kara za to powinna spotkać tych monterów co źle zrobili gaz i spowodowali wybuch , takie debile nie powinny mieć do niczego uprawnień !!
Ludzie popełniają błędy
Ksiegowy (10 października 2020 18:02)
Dalej mnie dziwi brak obowiązkowych czujników gazu w budynkach wielorodzinnych. Przecież na zachodzie w.jaki Polska jest małpio zapatrzona to jest norma.Jak widać idioci wola stamtad importowac zboczenia niż sensowne technologie bezpieczeństwa.Wspolczucie dla.rodziny.
Pani (10 października 2020 17:05)
Wyrazy współczucia moje dziecko też tam walczyło o życie ale jemu udało sie wyjść z tego do końca trzymałam kciuki za Martynke straszna tragedia ????????????????
Kara (10 października 2020 8:55)
Dotkliwa kara za to powinna spotkać tych monterów co źle zrobili gaz i spowodowali wybuch , takie debile nie powinny mieć do niczego uprawnień !!
Biedaszyb (10 października 2020 5:50)
Straszna tragedia. Kondolencje dla rodziny
DJ2020 (9 października 2020 18:51)
Amen
Pan (9 października 2020 18:00)
Straszna tragedia.Wyrazy współczucia dla rodziców i bliskich.Wieczne Odpoczywanie Racz Jej dać Panie.Aniolku!Spoczywaj z Bogiem!

Dodaj komentarz

wybuch  |   gazu  |   martynka  |  

Pociski koło policji: zamknięta część obwodnicy, ul. Kolejowa i Reja

Paraliż komunikacyjny w Wałbrzychu. Koło komendy policji znaleziono...

37 osób ewakuowanych - wyciek gazu w Boguszowie Gorcach

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij