Menu

Miners przegrało z Wilkami 6:16

Wałbrzyska drużyna footballu amerykańskiego - Miners Wałbrzych przegrała u siebie mecz towarzyski z Łódzkimi Wilkami 

Miners przegrało z Wilkami 6:16

- Po sezonie kiedy wielu zawodników z pierwszego składu dolecza drobne kontuzje postanowiliśmy zagrać i dasz szansę ograć się zawodnikom, którzy w sezonie grali mniej. Przeciwnik z pierwszej ligi, więc było to spore wyzwanie. Finalnie czujemy mega niedosyt ponieważ pomimo klasy przeciwnika, wiemy że zwycięstwo było na wyciągnięcie ręki. Po zakończonym gwizdku dzieliło nas zaledwie 1 przyłożenie i udane podwyższenia od pierwszoligowej drużyny. - komentuje trener, Paweł Sołtysiak.

 

 

 

foto: fb Miners Wałbrzych

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

wal (12 października 2020 18:25)
Szkoda,że z powodu wirusa Stadion nie był wypełniony do ostatniego widza -:

Dodaj komentarz

miners  |   wyniki  |   wilki  |   lodz  |  

Gang złodziei samochodów rozbity - 8 zatrzymanych

Wałbrzyscy zawodnicy Ju Jitsu z medalami

Hala sportowa przy Chopina jak nowa

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij