Menu

Jest wynik testu premiera Morawieckiego na koronawirusa

Wynik testu premiera Mateusza Morawieckiego na koronawirusa jest ujemny; nie wykryto zachorowania - poinformował rzecznik rządu Piotr Müller. Jak dodał, szef rządu "pozostaje w kwarantannie do czasu stosownych, dalszych decyzji lekarza i służb sanitarnych".
 
Jest wynik testu premiera Morawieckiego na koronawirusa
Premier - jak informował wcześniej szef KPRM Michał Dworczyk - wykonał test na covid-19 we wtorek. Późnym wieczorem rzecznik rządu Piotr Müller podał na Twitterze:

Wynik testu premiera (Mateusza Morawieckiego) w zakresie koronawirusa jest ujemny. Nie wykryto zachorowania. Premier pozostaje w kwarantannie do czasu stosownych, dalszych decyzji lekarza i służb sanitarnych"

 
Sam szef rządu napisał na Facebooku:

Kochani, to nie był dla mnie łatwy dzień, bo moje codzienne obowiązki zostały nagle przerwane przez informację, że muszę się udać na kwarantannę. Chciałbym Wam bardzo serdecznie podziękować za troskę i za liczne życzenia zdrowia.

Dodał, że jest "dobrej myśli", choć niestety przez jakiś czas nie zobaczy się z rodziną.

Serdecznie wszystkich pozdrawiam i oczywiście przypominam: wszyscy dbajmy o siebie i stosujmy się do zasady DDM. Dezynfekcja, dystans, maseczki - podkreślił Morawiecki.
 
 
Według Dworczyka, ok. 5 nad ranem we wtorek okazało się, że jeden z funkcjonariuszy SOP, który pracuje z premierem uzyskał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. Wówczas - jak dodał - szef rządu został objęty kwarantanną, została wdrożona procedura na okoliczność takiej sytuacji. 

adm
foto: ilustracyjne
źródło: Polska Agencja Prasowa
redakcja@walbrzych24.com
 

Komentarze

Janek (15 października 2020 16:57)
To jest bardzo przykra wiadomosc..
Nienawidzę karakana (14 października 2020 20:30)
Żadne ścierwo( czyt. polityk obojętnie jakiej partii) nie zasługuje na życzenia zdrowia. Niech śmieci zdychają!
Fita (14 października 2020 17:24)
A ja życzę wszystkim zakażonym powrotu do zdrowia!
Nienawidzę karakana (14 października 2020 16:58)
A szkoda że nie zdechł!
Anonimowy (14 października 2020 10:53)
Jasne wszyscy na wysokich stołkach zdrowieją w szybkim tepie a nas pozamykają w domach a reszta poumiera z powodu braku dostępu do lekarzy wymyślony sronawirus ledzie otwórzcie oczy tego nikt nie robi dla naszego dobra to jest zwrócone przeciwko nam !!!!
PisowskiKomunista (14 października 2020 10:25)
Wirus w odwrocie, a seniorzy marsz na wybory. Tak zostaniesz zapamiętany mały człowieku. Kłamca. Stary twój jakieś zasady miał a Ty jesteś tym co Miller do Ziobry powiedział. I się nie pomylił.
Jarson (14 października 2020 8:56)
Mało mnie interesuje jego zdrowie, tak jak jego mało interesuje i interesowało zdrowie wszystkich pacjentów w kraju. Nie pozdrawiam i nie życzę zdrowia.

Dodaj komentarz

2,2 tysiaca zakażeń koronawirusem w tydzień

Pierwszy raport covidowy w 2023 roku

Ponad 3 tysiące zakażeń w tydzień

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij