Menu

Alarm przeciwpowodziowy w Marcinowicach pod Świdnicą

Alarm przeciwpowodziowy na terenie Gminy  Marcinowice -  przekroczone stany alarmowe poziomu wód w rzekach, Urząd Gminy nieczynny.
Alarm przeciwpowodziowy w Marcinowicach pod Świdnicą
Ze względu na pogarszającą się sytuację powodziową oraz prognozowanymi przez Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej intensywnymi opadami deszczu, wójt Gminy Marcinowice wprowadza alarm przeciwpowodziowy. Mieszkańców prosimy o zabezpieczenie swojego dobytku przed lokalnymi podtopieniami oraz o śledzenie alertów pogodowych.
 
Wszelkie przypadki zagrożeń powodziowych należy zgłaszać do:
 
– Urząd Gminy w Marcinowicach, tel. 74/85-85-226 , wew. 33
– Wójt Gminy Marcinowice, całodobowy numer telefonu: 518-421-632
 
 
W przypadku zagrożenia zdrowia lub życia można również korzystać z telefonów alarmowych 112 oraz 998


Wójt Gminy Marcinowice informuje, że w dniu 14 października 2020 r. Urząd Gminy Marcinowice będzie nieczynny. Obsługa interesantów odbywać się będzie za pomocą środków komunikacji telefonicznej i elektronicznej.
 
Prosimy o kontakt poprzez e-mail – > gmina@marcinowice.pl oraz telefonicznie-> 74- 85-85-226, wew. 33

adm
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com


 

 

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

''Kara jest rażąco niska'' - prokuratura odwoła się od wyroku

Nowe schronisko dla bezdomnych

Pięć lat więzienia za znęcanie się nad dziećmi

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij