Menu

Dolnośląski Gryf - Nagroda Gospodarcza

Poznaliśmy firmy i smorządy nominowane do nagrody 17 edycji konkursu "Dolnosląski Gryf - Nagroda Gospodarcza".  W tym roku statuetki zostaną przyznane w siedmiu kategoriach, z czego pięć to nowe propozycje.

Dolnośląski Gryf - Nagroda Gospodarcza
„Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza” to jeden z najbardziej znanych i prestiżowych konkursów biznesowych w regionie. Innowacyjność, dynamika rozwoju, zaangażowanie inwestycyjne, a także działania na rzecz lokalnej społeczności – to atuty jego laureatów. To nagroda, która wyróżnia najlepsze przedsiębiorstwa, jednostki samorządu terytorialnego oraz instytucje i organizacje, które tworzą gospodarczą i społeczną przyszłość Dolnego Śląska.  
 
- Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza to nagroda już od 17 lat promująca podmioty, które mają rzeczywiście wybitne zasługi dla rozwoju naszego regionu. Mimo że jest przyznawana już po raz siedemnasty, wyróżnia się dużą dynamiką i podążaniem za duchem czasu – mówi Grzegorz Dzik - Przewodniczący Rady Zachodniej Izby Gospodarczej – Pracodawcy i Przedsiębiorcy.
 
 
Podczas tegorocznej edycji przedsięwzięcia zostaną przyznane statuetki Dolnośląskiego Gryfa w siedmiu kategoriach. Pięć z nich to zupełnie nowe lub też odświeżone propozycje. Należą do nich: nagroda za działania na rzecz zrównoważonego rozwoju, nagroda za sukces w biznesie dzięki wykorzystaniu mediów społecznościowych, lider transformacji biznesu, firma świadoma ekologicznie oraz samorząd wspierający biznes. Gryfy przyznane zostaną także w dwóch znanych już wszystkim kategoriach: nagroda za innowacyjny pomysł na biznes/rozwój oraz Dolnośląski Produkt Roku.
 
- Jak co roku Kapituła miała ogromnie trudne zadanie. Do konkursu zgłosiło się wiele firm, których dokonania są naprawdę nieprzeciętne i godne podziwu. – mówi prof. Andrzej Kaleta, Przewodniczący Kapituły Konkursu, Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. - Spośród nich musieliśmy wybrać tych, którzy szczególnie zasługują na wyróżnienie. Dziś mamy zaszczyt zaprezentować nominowanych do konkursu „Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza”.  - dodaje
 
Spośród przedstawionych dziś nominowanych przedsiębiorstw, organizacji i samorządów zostaną wybrani zwycięzcy, którzy otrzymają statuetki Dolnośląskiego Gryfa. Będą one wręczone podczas Wielkiej Gali Biznesu, która powinna odbyć się 26 października 2020 r. na Stadionie Wrocław. 
 
Jedyne kryterium, które było konieczne do wzięcia udziału w konkursie to zarejestrowana działalność na terenie Dolnego Śląska, również w postaci filii lub oddziału. Start w tym przedsięwzięciu nie wiąże się z żadnymi opłatami.
 
Pierwsza edycja Dolnośląskich Gryfów odbyła się w 2004 roku. Dotychczas w przedsięwzięciu wzięło udział ponad 1650 dolnośląskich firm i samorządów, a statuetki przyznano 89 firmom, 24 samorządom oraz 10 osobowościom Dolnego Śląska, , a także wręczono 2 wyróżnienia.
 
Nominowani w 17. edycji Konkursu „Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza”:
 
Dolnośląski Produkt Roku
Piwik PRO
 
Arkana Cosmetics
Eckert AS Sp. z o.o.
ZPAS S.A
Nowoczesne Techniki Instalacyjne Sp. z o.o. 
Pneumat System Sp. z o.o.
 
Nagroda za działania na rzecz zrównoważonego rozwoju
 
 
ARTE Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna
 
Angel Poland Holding Sp. z o.o.
Sitech Sp. z o.o.
 
Nagroda za sukces w biznesie dzięki wykorzystaniu mediów społecznościowych
LESS_
Kolejkowo (Fores Sp. z o.o.)
Osadkowski SA
 
Samorząd wspierający biznes
Gmina Jawor
Gmina Miejska Głogów
Powiat Wrocławski
 
Nagroda za innowacyjny pomysł na biznes/rozwój
SatRevolution S.A. 
 
Surveily Sp. z o. o.
PayEye
 
Lider transformacji biznesu
Lean-Tech sp. z o. o.
 
Atlas Ward Polska Sp. z o.o.
 

Konferencję można zobaczyć tutaj

info: użyczone

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

dolnoslaski  |   gryf  |   konferencja  |  

Wręczono Świdnickie Gryfy

Nominowani do nagrody Świdnicki Gryf 2022

Stara Kopalnia znów zapłonęła. VI Dolnośląski Festiwal Ognia (FOTO)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij