Menu

Co stało się ze skarbami z Pałacu Jedlinka?

Pałac Jedlinka w Jedlinie-Zdroju kiedyś ociekał bogactwem. Po wojnie wszystko się zmieniło. Co się stało z wystrojem tego niezwykłego miejsca? - kolejny odcinek History Hiking

 

 

Co stało się ze skarbami z Pałacu Jedlinka?

 

 

red

video: History Hiking

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Rax (19 października 2020 10:02)
A ten ośrodek dla sierot to jak się nazywa? Lebensborn?
Deutsch (16 października 2020 22:04)
Cytuję użytkownika: Darek
Panie Łukaszu! Tak trzymaj!. Może kiedyś, do zakutych łbów pseudo"polaków", dotrze świadomość,że Historia tyczy się poprzednich mieszkańców tych pięknych okolic. A ich narodowość, bogactwo kulturowe i osobiste, nie ma nic wspólnego z faszyzmem.
Zakuta to jest brocha twojej starej chlopcze i nie obrazaj tu ludzi.
Darek (16 października 2020 13:09)
Panie Łukaszu! Tak trzymaj!. Może kiedyś, do zakutych łbów pseudo"polaków", dotrze świadomość,że Historia tyczy się poprzednich mieszkańców tych pięknych okolic. A ich narodowość, bogactwo kulturowe i osobiste, nie ma nic wspólnego z faszyzmem.
Maxi (16 października 2020 7:42)
Kazek daj na luz. Nikt już nie wierzy w te bajki, zresztą mało kogo obchodzą losy szkopów.

Dodaj komentarz

hiking  |   historia  |   premiera  |  

History Hiking: Co stało się w lesie na Dolnym Śląsku?

History Hiking: Jakie historie kryje Włodarz?

Hany coveruje Sentino na Filipinach

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij