Menu

19 osób zakażonych w domu pomocy społecznej

19 osób jest zakażonych w Domu Pomocy Społecznej Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi w Wałbrzychu. Wszyscy czują się dobrze.  Łącznie w DPS jest 43 podpiecznych. Teraz zostaną tam wprowadzone specjalne środki bezpieczeństwa. 
19 osób zakażonych w domu pomocy społecznej
Przypominamy, że jak  udało nam się ustalić , po wykryciu u jednej osoby COVID-19  przeprowadzono testy u reszty personelu, pensjonariuszy i podopiecznych.  Nikt z seniorów nie ma poważniejszych objawów.
 
 
red
foto: fb
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Tomaszek (18 października 2020 20:01)
Uwaga teraz to się nazywa ale mają COVID
Tomaszek (18 października 2020 19:59)
Koniowi na ucho :) Pewnie bezobjawowo. Listonosz i kasjerka z Biedronki nie ma korony a starsze osoby które bardzo często i gęsto nigdzie nie wychodzą a teraz to nawet mało kto je odwiedza mają koronę:) A tak bezobjawowo zapomniałem.

Dodaj komentarz

covid  |   leczenie  |   koronawirus  |  

Prawie 2,4 tys zakażeń koronawirusem w ciągu tygodnia

Koronawirus: 550 zakażeń na Dolnym Śląsku w ciągu tygodnia

Ratujmy serce Antosia ze Świebodzic

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij