Menu

Gość Dnia - Sylwia Bielawska

- Wałbrzych jest przygotowany na wprowadzenie nauczania hybrydowego lub zdalnego w najstarszych klasach szkół podstawowych - zapewnia dr Sylwia Bielawska, wiceprezydent Wałbrzycha odpowiedzialna za edukację.

Gość Dnia - Sylwia Bielawska

Komentarze

Wkur....ny! (22 października 2020 0:07)
Cytuję użytkownika: widz
Cytuję użytkownika: widz
ale mi się Pani podoba :)
... tylko ten kinol...
Żydzi zawsze mieli problem z kinolami.Jak zwąc**ją interes to kinolami po asfalcie szorują na stojąco.Jak się do tego doda notoryczną skłonność do kłamstwa,to niedługo każdy parchaty będzie łaził ze specjalną podpórką na kinol....
widz (21 października 2020 23:18)
Cytuję użytkownika: widz
ale mi się Pani podoba :)
... tylko ten kinol...
widz (21 października 2020 22:06)
ale mi się Pani podoba :)
Lucjanek (21 października 2020 19:37)
Za chwilę trzeba będzie wszystko pozamykac i przejść na zdalne. Nie chcę nikogo straszyć, ale popatrzcie na to co dzieje się u nas w kraju i w państwach sąsiadujących. Między listopadem a lutym przejdzie armagedon. W końcu wszyscy zrozumieją w jakim stanie jest ten balonowy kraj, a zwłaszcza jego służba zdrowia.

Dodaj komentarz

Posprzątali Niedźwiadki (FOTO)

Bez polityki proszę: Sywia Bielawska

Spotkania prezydenta i wiceprezydentki z mieszkańcami

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij