Menu

Akademia Firm Rodzinnych

Uniwersytet SWPS i Instytut Heweliusza organizują na Dolnym Śląsku Akademię Firm Rodzinnych. Młode pokolenie przedsiębiorców będzie się uczyć psychologii, zarządzania firmą i budowania jej bezpieczeństwa prawnego.

Akademia Firm Rodzinnych
Program edukacyjny złożony będzie z zajęć wykładowych, lekcji przedsiębiorczości od ambasadorów i nestorów firm rodzinnych a także programu mentoringowego prowadzonego przez liderów najbardziej znanych firm rodzinnych w Polsce.
 
- W przeciągu najbliższych pięciu lat ponad 50% firm stanie przed wyzwaniem a wręcz ryzykiem sukcesji. Tylko 30% firm, które będą przechodziły sukcesję to się uda. Cała reszta stoi przed ryzykiem bycia przejętym bądź skonsolidowanym przez większe podmioty. To bardzo istotny czas by zrozumieć czym jest sukcesja, firma rodzinna, wiedzieć z czym to się wiążę, z tego względu, że ta wiedza pozwoli nam na profesjonalne podejście do naszych biznesów - mówi Wojciech Wróbel, właściciel Grupy Mercedes, mentor w Akademii Firm Rodzinnych.
 
 
Organizatorzy Akademii wierzą, że właściciele firm rodzinnych, wyposażeni w odpowiednią wiedzę są w stanie poradzić sobie z wyzwaniami nie tylko sukcesji ale też trudnych czasów, w których muszą obecnie działać.
 
 
- Firmy rodzinne mają dużo własnych aktywów. Potrafią szybko dostosowywać się do sytuacji. To widać doskonale w czasie pandemii. Ta elastyczność i umiejętność radzenia sobie w trudnych warunkach, jest pokazywana przez firmy rodzinne na każdym kroku. Szybko potrafią dostosować się do warunków rynkowych - mówi Wojciech Wróbel.
 
Program Akademii Firm Rodzinnych trwa 3,5 miesiąca i zaczyna się 28 listopada. Rekrutacja kończy się 13 listopada. Więcej informacji znajdziecie na stronie Uniwersytetu SWPS.
 
plr
foto: pixabay, TV Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Wałbrzych  |   Dolny Śląsk  |   akademia firm rodzinnych  |   grupa wróbel  |   firmy rodzinne  |   sukcesja  |   szkolenie  |   biznes  |  

Poranek z promilami

Wałbrzych — miasto bez dworca autobusowego

Wałbrzych: na których stacjach nie ma dziś paliwa ?

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij