Zadyma w Rynku: kibice tłumaczą się

Nie chodziło o kobiety, a o organizację antifa. Flaga została im zabrana, przy okazji dostali lekki oklep. Tak tłumaczą dzisiejsze zajście sympatycy Górnika Wałbrzych

Treść oświadczenia na fb: Wałbrzyski Górnik

Podsumowując dzisiejsze wydarzenia chcielibyśmy odnieść się do podłych kłamstw o rzekomym pobiciu kobiet na Wałbrzyskim rynku i przedstawić wam kogoś drogie Panie, kogoś kto wydaje się być wam waszym przyjacielem, choć zupełnie tak nie jest. 
Przed wami Filipek.

Filipek dziś wraz ze swoimi znajomymi brał udział w marszu w Wałbrzychu, dumnie maszerował na samym przodzie z flagą pewnej skrajnie lewicowej bojówki. Antifa bo o tej grupie mowa to w USA zakazana organizacja terrorystyczna, znana na całym świecie z licznych napaści, mordów i ataków na społeczeństwo, bicie kobiet to u nich standard. Jak widzimy na poniższym zdjęciu ten sam filipek jak zwykła chorągiewka jeszcze kilka lat temu był ANTY ABORTEREM, organizował happeningi podczas których nawoływał do zupełnego zakazu aborcji, nawet w przypadku gwałtu. 
 
Jesteśmy zmuszeni sprostować kilka sensacji, które wywołują dziewczynki  pod naszymi postami i w całym Internecie oraz odnieść się do podłych kłamstw. Dziś staliśmy pod kościołem, gdyż doszły nas słuchy że lewackie organizacje w tym antifa chcą zakłócić mszę. Byliśmy sporo przed rozpoczęciem protestu kobiet i na rynku w tym samym czasie zbierała się właśnie wyżej wymieniona grupa z transparentami i flaga. Głównym orgabizoarotwm i prowokjjacum jest Filip (...)  który kiedyś był narodowcem, nie wiemy czemu zmienił front i jest w bojowce antify. Narobił również sporo problemów prawnym kilku naszym kolegom. Szedł z flaga z jakimś drugim lewakiem. Oczywiście flaga została im zabrana A przy okazji dostali lekki oklep.
I teraz apel do kobiet: specjalnie całe wydarzenie miało miejsce przed rozpoczęciem waszego protestu, tak aby nikt postronny nie brał w tym udziału. Żadna kobieta nie ucierpiała, nie została zaatakowana.
 
Nie jesteśmy damskimi bokserski w przeciwieństwie do antify i w 100 procentach popieramy wasz bunt ale mamy na myśli prawdziwie kobiety które walczą o swoje prawa a nie organizacje lewackie które na waszej krzywdzie próbują obalić wszystko co Polskie. Usuwamy też na bierząco komentarze jakiś rozwrzeszczanych dziewczynek bo nie było ich podczas całego zdarzenia A mają najwięcej do powiedzenia w tym temacie. Zastanówcie się z kim się bratacie i nie siejcie nieprawdziwych plotek.
 
 
red
foto: WTV
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno