Menu

Wybuch kominka - odłamki szkła zraniły twarz 33-latki

Odłamki szkła zraniły 33-letnią mieszkankę Wałbrzycha. Po wybuchu kominka kobieta ma pokaleczoną twarz i rękę. Pierwszej pomocy udzielali wałbrzyscy strażacy bo pogotowie nie dysponowało karetką by przyjechać na miejsce. 

Wybuch kominka - odłamki szkła zraniły twarz 33-latki
Do wybuchu kominka doszło we wtorek około godz. 17:30 w jednym z mieszkań  przy ul. Piasta w Wałbrzychu.  33-letnia kobieta znajdowała się w pobliżu kominka, w pewnym momencie doszło do wybuchu. Fragmenty szkła zraniły twarz i rękę kobiety. 

Pierwszej pomocy udzieli jej wałbrzyscy strażacy, którzy poinformowani o zdarzeniu zostali przez... dyspozytora Pogotowia Ratunkowego, bo pogotowie nie dysponowało karetką by przyjechać na miejsce. 

- Jako Straż Pożarna jesteśmy przewidziani do wsparcia systemu medycznego. Jeżeli nie ma możliwości przyjazdu Zastępu Ratownictwa Medycznego - dysponowana jest Straż - mówi Tomasz Kwiatkowski z wałbrzyskiej Straży Pożarnej.  

Po opatrzeniu ran przez strażaków, kobieta przekazana została Zespołowi Ratownictwa Medycznego. 

Przypomnijmy, że w wałbrzyskim Pogotowiu Ratunkowym u 14 pracowników wykryto koronawirusa.  Jeden zespół ratowniczy jest wyłączony. 

W Pogotowiu Ratunkowym w Świdnicy zawieszono świadczenia, między innymi transporty sanitarne. Nieoficjalnie mówi się o 8 osobach zakażonych koronawirusem. 
 
 

Strażacy minionej doby trzykrotnie wzywani byli do działań medycznych.

Czytaj też:
Koronawirus w wałbrzyskim pogotowiu - 14 zakażeń
Koronawirus w pogotowiu w Świdnicy

adm
foto: 
walbrzych24.com
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Luk (30 października 2020 16:38)
Maju tego od kominków to osobiście opale.Wracaj do zdrowia ????Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Odnaleźli zaginionego 76-latka

Siatkarska sobota na Hali Wałbrzyskich Mistrzów

Koszykarska Barbórka

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij