Kajtek Cup na szczawieńskich kortach

W miniony weekend Klub Tenisowy Szczawno Zdrój był organizatorem turnieju tenisa dla najmłodszych Kajtek Cup vol.1. To pierwsza odsłon zimowego cyklu zmagań zgodnych z programem tenis10. Takie turnieje wzorem lat poprzednich będą odbywać się w każdym miesiącu aż do marca. 

Tym razem w sobotę rozegrano dwa równoległe turnieje kategorii czerwonej. Pierwsze miejsca w zmaganiach do lat ośmiu wywalczył Antoni Nowik (Wałbrzych) oraz Jan Bławacki KT Szczawno. Drugie miejsca przypadły Ignacemu Mataczyńskiemu KT Szczawno oraz Szymonowi Wyszowskiemu KT Szczawno a na trzecim uplasowali się Jakub Pilarczyk Lubin oraz Kamil Muszalski KT Szczawno.

 

 

Niedziela rozpoczęła się rywalizacją najstarszej grupy żółtej chłopców. Tutaj zwyciężył Maciej Piechowiak przed Amadeuszem Gawłowskim obaj KT Szczawno na trzecie miejsce wywalczył Juliusz Konkol z Jeleniej Góry. Po chłopakach na korcie zameldowały się dziewczęta z żółtej kategorii. Tutaj bezkonkurencyjna była Jagoda Bielecka z Jeleniej Góry. Drugie miejsce zajęła Ola Winsz KT Szczawno a trzecie Emilka Michalak KT Szczawno.

 

Na turniejowy deser została rozegrana najliczniejsza kategoria zielonych – do lat 10. Tutaj najlepszym zawodnikiem turnieju był Tymon Piątek z Wrocławia, który w finale pokonał młodziutkiego Kajetana Kosińskiego KT Szczawno. Trzecie miejsce zajęli Kaja Góra z Wrocławia oraz Nikodem Borucki ze Złotoryi.

 

więcej zdjęć - kliknij tutaj

 

opr.plr

foto: użyczone

redakcja@walbrzych24.com

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno