Menu

Pomóż schronisku - kup kalendarz

Każda chętna osoba może stać się właścicielem wyjątkowego kalendarza i jednocześnie wspomóc Schronisko dla Zwierząt w Wałbrzychu. W tym roku kalendarz jest w jednej, wspólnej wersji, w której zaprezentowano wybrane psiaki i kociaki, czekające na adopcję. 

Pomóż schronisku - kup kalendarz
Wzorem roku poprzedniego, uzyskany dochód zostanie przeznaczony na zakup sprzętu medycznego dla zwierząt, leków, karmy specjalistycznej i wyposażenia dla podopiecznych Schroniska dla Zwierząt w Wałbrzychu.
 
 
Aby stać się właścicielem kalendarza, należy wpłacić odpowiednią kwotę na zrzutkę  (LINK - KLIKNIJ TUTAJ), założoną przez inicjatorkę i koordynatorkę akcji Panią Anię Bąk-Stanną , podając dane: imię i nazwisko, ilość zakupionych kalendarzy. Koszt to 30 zł przy odbiorze osobistym i 40 zł z wysyłką. Liczba kalendarzy jest ograniczona, więc warto się pośpieszyć z zakupem.
 
 
 
Więcej informacji ws. kalendarzy można znaleźć na stronie internetowej Schroniska dla Zwierząt w Wałbrzychu lub na profilu Facebook Schroniska.
 
Kupując kalendarz, i Ty możesz pomóc bezdomnym zwierzętom!
 
 
opr.plr
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Gość Dnia - Łukasz Kożuch

O co chodzi w karate?

Dni Wałbrzycha: dzień drugi - Sara James i Nullo (FOTO)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij