Menu

Raport z życia miasta: O Biegu Niepodległości

Miasto podjęło decyzję o odstąpieniu od tradycyjnej formy biegu na rzecz edycji wirtualnej.

 

Raport z życia miasta: O Biegu Niepodległości

 

 

red

video: fb Roman Szełemej

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

szełemej musi odejść (6 listopada 2020 9:33)
Wirtualnie? Prezydent będzie biegał na bieżni domowej a wszyscy zwolennicy będą z zapartym tchem oglądać czy już do mety dobiegł. A może lekarz wytłumaczy dlaczego zachęcał aborcjonistki do zgromadzeń i kryterium ulicznego co mogło być powodem wzrostu zakażeń i śmierci pacjentów. W czasie jak pokazuje swoją twarz powinien być już w trybie pilnym na dyżurze. WOT już powołuje służby do walki na 1 linii frontu z Covid a prezydent dyrymały jak zwykle

Dodaj komentarz

raport  |   zycie  |   miasto  |   sport  |   bieg  |   niepodleglosci  |   wydarzenia  |   wtv  |   fb  |   szelemej  |  

Rozpoczął się sezon na Curling

Ruszył remont w Hali Lekkoatletycznej przy Chopina

Wałbrzyskie pięściarki, jak bracia Kliczko. Nie walczyły, bo...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij