Menu

Gość Dnia - Sylwia Bielawska

- Wałbrzyskie szkoły nie zrobią list nauczycieli i uczniów biorących udział w protestach po orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji - zapewnia Sylwia Bielawska, wiceprezydent Wałbrzycha odpowiedzialna za oświatę, kulturę i sport.

 

Gość Dnia - Sylwia Bielawska

Komentarze

ETOS LEWACKIEGO NAUCZYCIELA (6 listopada 2020 20:25)
WYPIERDALAC... JEBAC... KASKI ROBIA LASKI... MOJA CIPUSIA NIE JARUSIA... NAWET MEFEDRON MA LEPSZY SKLAD NIZ POLSKI RZAD..... JA PRDLE.... KTO UCZY NASZYCH DZIECI?!?!?!?! I CZEGO ONI UCZA NASZYCH DZIECI!!! CZY DZIECIAKI DOROSLY ZA SZYBKO, CZY NAUCZYCIELE SA NA POZIOMIE GIMBAZY???
DBA (6 listopada 2020 18:16)
Cytuję użytkownika: antypisek
Cytuję użytkownika: Z Wałbrzycha
Pani wice! Wydaje się pani, że ludzie są ślepi? Nie znają pań z napisami "w...ć"? Wystarczy otworzyć kilka lokalnych gazet. Kurator pewnie już i tak wie o paniach z I, II i III Lo.
No i co z tego? Młodzież jest mądra i wie, że te wulgaryzmy (słuszne!) są tylko i wyłącznie na potrzeby protestów na decyzje TK prowokowane przez PIS!
Raczej odwrotnie - dla dużej częsci młodzieży hasła protestów z banerów i kartonów, obecnie wykropkowane są normalnymi przerywnikami w codziennym dialogu. Jestem tylko ciekawy co czuje polonistka niosąc transparent "wy...ać" i anglistka mając karton "my pu..y"
Maria Rodziewiczówna 3 (6 listopada 2020 14:52)
— Nie, lecz wychowywać! Wychowajcie urzędników uczciwych; uczonych o szerokim poglądzie; nauczycieli mądrych i dobrych; kobiety poważne i światłe. Niech staną wasi legalnie u steru rządu, niech nie krwią zaleją kraj, ale swoją własną jasnością. Macie ludzi, którzy napiszą konstytucję, wychowajcież jeszcze takich, co by ją rozumnie, głęboko pojęli. A nie tykajcie dwóch rzeczy: Boga i rodziny. Gdy to zwalicie, nie ujrzycie swej przyszłości! ... TEGO UCZYC DZIECI W SZKOLACH A NIE WYP*% NA ULICACH!
Maria Rodziewiczówna 2 (6 listopada 2020 14:51)
Wy, młody naród, żyć i działać poczynacie. Nie brudźcież rzezią pierwszej karty waszej młodzieńczej historii. Wieki z was tej plamy nie zmyją. Bez wiary jesteście, prędko moc stracicie. Mnie was żal! — Więc cóż czynić mamy? Biernie znosić gwałt nad duchem i człowieczeństwem?
Maria Rodziewiczówna 1 (6 listopada 2020 14:50)
Sięgnął medyk do piersi i pokazał blaszkę srebrną jak medalik. Orzeł i Pogoń były na jednej stronie, Bogarodzica na drugiej. — Ot, mój sztandar. Mnie idei ni walki szukać nie trzeba. Pod ten znak pójdę albo pod żaden. Nie wolno mi też po nocy walczyć i tradycji burzyć — mnie, starego rodu synowi — i nie stanę z tymi, co w Boga nie wierzą, bom Tej Królowej poddany!
antypisek (6 listopada 2020 13:22)
Cytuję użytkownika: Z Wałbrzycha
Pani wice! Wydaje się pani, że ludzie są ślepi? Nie znają pań z napisami "w...ć"? Wystarczy otworzyć kilka lokalnych gazet. Kurator pewnie już i tak wie o paniach z I, II i III Lo.
No i co z tego? Młodzież jest mądra i wie, że te wulgaryzmy (słuszne!) są tylko i wyłącznie na potrzeby protestów na decyzje TK prowokowane przez PIS!
kl (6 listopada 2020 13:16)
Cytuję użytkownika: Z Wałbrzycha
Cytuję użytkownika: Ksiegowy
Bielawska nie ma nic do gadania tam gdzie są długie ręce kuratorium.Wstyd aby urzędnik samorządowy angażował się w uliczne, wulgarne w treści protesty i to nielegalne.
Pełna zgoda. Zapomina się pani Bielawska, że poza Wałbrzychem nic nie znaczy, a funkcjonuje dzięki plecom prezydenta. Bez niego to raczej swojej funkcji pełnić nie będzie, a widać, że pan prezydent samodzielnie myślących raczej nie lubi. Ma więc wkoło siebie miernych ale wiernych, którzy zamiast wypełniać swoje statutowe obowiązki, tańczą, jak im władza zagra. Popieranie nauczycielskich wulgarnych wystąpień jest nie na miejscu!
Pedofilia ksieży to Ci już nie przeszkadza!
PIEKNE POLKI ZASZCZUTE PRZEZ LEWACTWO (6 listopada 2020 12:02)
#NieStrajkuje NIE STRAJKUJĘ. Solidaryzuję się za to ze wszystkim kobietami które, w przeciągu ostatniego tygodnia strajku kobiet usłyszały bądź przeczytały : >życzę ci żebyś urodziła potworka i żeby twoje dziecko umarło w męczarniach po urodzeniu >życzę ci żeby twoje dziecko zdechło >życzę ci żeby cię zgwałcili na ulicy >wyzwiska, bluzgi i upokarzanie >groźby w odpowiedzi na to że są pro life i po prostu nie wspierają strajku kobiet.
PRAWNY POLEXIT (6 listopada 2020 12:00)
ZWYCIESTWO OBRONCOW PRAWOWRZADNOSCI... EU ZMUSILA SZYDLO BY OPUBLIKOWALA WYROK... https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1751432,1,zwyciestwo-obroncow-praworzadnosci-czy-fakt-bez-znaczenia.read A DZIS CO?? JUZ OBRONCY DEMOKRACJI, PRAWORZADNOSCI I KONSTYTUCJI MAJA TO GDZIES?? PRZECIEZ TO PRAWNY POLEXIT Z UE!!! ZABIORA POLSCE FUNDUSZE UNIJNE, JESLI WYROK NIE BEDZIE OPUBLIKOWANY!!
WARSAW SHORE (6 listopada 2020 11:56)
JAK OGLADAM TE PROTESTY TYCH GOWNIAR, TO WIDAC, ZE DLA NICH AUTORYTETAMI SA BOAHTEROWIE WARS_AW SH_ORE, CZY TEZ EKIPA Z NEW JERSEY... CZYLI, ZERO MOZGU, DUZO ALKOHOLU I DAWANIE D_UPY BEZ OGRANICZEN... NAJLEPIEJ W STANIE UPOJENIA ALKOHOLOWEGO BY JUTRO NIE PAMIETAC.... WIEC SKROBAC TRZEBA NIE?? Z JEDNA ROZNICA... TE IMPPREZOWICZKI Z TELEWIZJI NIE WYGLADAJA JAK WYKRZYWIONE RYJE FEMINOFASZYSTEK JAK LAM_PART...
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

sylwia bielawska  |   edukacja  |   protest  |   strajk kobiet  |   kwarantanna  |   szkolnictwo  |   nauczanie zdalne  |  

Posprzątali Niedźwiadki (FOTO)

Bez polityki proszę: Sywia Bielawska

Spotkania prezydenta i wiceprezydentki z mieszkańcami

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij