Menu

Sukcesy zawodników KT Szczawno w ogólnopolskich turniejach

Miniony weekend 14-16.11 był bardzo pracowity dla szczawieńskich młodych tenisistów KT Szczawno Zdrój

Sukcesy zawodników KT Szczawno w ogólnopolskich turniejach

 W Grodzisku Mazowieckim rozgrywany był OTK Kadetów a więc U16. Tutaj na starcie zameldowali się Antoni Pankowski oraz Gabriel Wójcicki. Z trofeum za pierwsze miejsce w deblu z Grodziska wrócił Gabriel, który grając w parze z Szymonem Kaszowskim BKT Bielsko Biała triumfował w całym turnieju pokonując w finale parę ze Szczecina Juszczak/Królikowski.

 

W tym samym czasie na szczawieńskim obiekcie rozgrywany był OTK Młodzików – U14. Tutaj na starcie zameldowali się Filip Kosiński, Goran Burbo, Krystian Pniewski i Kornel Kolek. W singlu trzecie miejsce wywalczył Filip ulegając w półfinale Kaprowi Knitterowi ze Szczecina 63 36 10/8 natomiast w deblu wysokie drugie miejsce wywalczył Kornel grając w parze z Andrzejem Chorostinem z Zielonej Góry. W szczawieńskich zawodach najlepszy był Maciej Słowik ze Szczecina.

 

 

red

info i foto: użyczone

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Super seria młodzików JW Tennis Race – Szczawno Zdrój

Sukcesy młodej tenisistki

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij