Menu

Dofinansowanie na bazę sportową w Świebodzicach

W ramach konkursu na „Poprawę bazy sportowej“ w ogłoszonym przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, OSiR Świebodzice wraz z MKS Victoria Świebodzice uzyskał dofinansowanie w wysokości 21 tys zł na zadanie pn. Poprawa bezpieczeństwa i funkcjonalności stadionu piłkarskiego im. Ludwika Paluszaka w Świebodzicach.

Dofinansowanie na bazę sportową w Świebodzicach
W ramach zadania zrealizowana zostanie:
 
- budowa piłkochwytu zabezpieczającego wypadanie piłek na drogę krajową 35 ,
- poprawa oświetlenia boiska treningowego,
- zakup i montaż tablicy wyników(zegara stadionowego).
 
 
Całość zadania przekroczy wartość 50 tysięcy złotych. 
 
autor: OSiR Świebodzice Sp. z o.o.
redakcja@walbrzych24.com
 

Komentarze

Kibic (19 listopada 2020 16:36)
W Świebodzicach boiska pięknieje a na Aqua od 3 miesięcy wszystko zaniedbane

Dodaj komentarz

poprawa  |   bboisko  |   swiebodzice  |  

Koncert dla fanów grunge i inne aktualności świdnickiej sceny...

Nowe zeroemisyjne pojazdy trafiły do Świebodzic

Ważenie zawodników przed galą MMA CFN 7 (FOTO)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij