Zakończyła się przebudowa placu postojowego w Głuszycy

Zakończyła się przebudowa placu postojowego przy ul. Grunwaldzkiej 15 w Głuszycy. Prace obejmowały naprawę nawierzchni, wzmocnienie siatką z asfaltobetonu i ułożeniu nowej, dodatkowej warstwy z asfaltobetonu. 

Wymieniono stare, zniszczone obrzeża betonowe, zostały położone nowe, betonowe krawężniki. Zamontowano również nowe oświetlenie.
 
Jest to niezwykle potrzebna inwestycja dla Mieszkańców – mówił Burmistrz Roman Głód. – Plac postojowy znajduje się w centrum Głuszycy, tuż przy Przedszkolu Samorządowym, więc jest dużym ułatwieniem dla rodziców przywożących tu swoje pociechy. Wokół znajduje się wiele punktów usługowych, sklepy, na pewno przyda się klientom. Jest to drugie po Centrum Przesiadkowym miejsce, gdzie Mieszkańcy, ale też turyści, mogą zostawić swoje samochody.
 
 
Zadanie pod nazwą "Przebudowa placu postojowego wraz z oświetleniem przy ul. Grunwaldzkiej w Głuszycy" uzyskało dofinansowanie w ramach Dolnośląskiego Funduszu Pomocy Rozwojowej 2020 przekazane przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego. Kwota, jaką Samorząd Województwa przeznaczył na jego realizację to 112 210 zł.
 
red
foto: Głuszyca To Lubię
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno