Menu

Mieszkanka Głuszycy potrzebuje pomocy

Klaudia urodziła się w 2011 roku jako zdrowa dziewczynka. Przez 9 lat była aktywna fizycznie i bardzo dobrze się uczyła. Nigdy też nie chorowała. Wszystko było dobrze, póki jednego dnia nie zaczęła boleć ją noga. Została wysłana na badania, później konsultacje, na koniec druzgocąca diagnoza – kostniakomięsniak, nowotwór złośliwy.
Mieszkanka Głuszycy potrzebuje pomocy
Trwa walka o zdrowie i życie dziewczynki. Obecnie Klaudia przebywa w klinice we Wrocławiu, gdzie podawana jest jej chemia. Czeka ją operacja i wstawienie endoprotezy, jest to bardzo kosztowny zabieg.
 
Rodzina i przyjaciele zwracają się z prośbą o wsparcie w leczeniu. Wspólnie możemy pomóc Klaudii do normalnego życia
 
 
 
info: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Haneczka (21 listopada 2020 20:49)
Ta mała może umrzeć przez sku.rwysynow którzy zorganizowali szpital-przekręt na stadionie narodowym oraz przez lekarzy-Mengele którzy nie chcą leczyć ludzi w szpitalach!
analityk medyczny (21 listopada 2020 20:25)
za to lekarze na "narodowym" mają hotel 5***** i jedzenie super wypas, oraz kasę, że mózg się lasuje i jest ich tam więcej niż pacjentów
Kaspar Hauser (21 listopada 2020 19:15)
Unikam takich akcji, ale tym razem pare groszy wplace, dla dzieciaka, ale i zeby moc z czystym sumieniem powiedziec c**j w takie panstwo, wy s********y u wladzy.
Gospodarz (21 listopada 2020 17:48)
I dla tej małej NFZ tez nie chce wypłacić pieniądzy z naszych comiesięcznych składek?

Dodaj komentarz

klaudia  |   gluszyca  |   pomoc  |   zbiorka  |   pomoc  |  

Oddaj krew w mobilnym punkcie

''Gadająca'' opaska ratuje życie

Zaginął mężczyzna. Pomóż go odnaleźć

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij