Widzieliście go?

Wałbrzyscy policjanci wciąż poszukują zaginionego blisko 12 lat temu wałbrzyszanina Pawła Żyłszyna. Mężczyzna miał jechac do Holandii - do kraju nigdy nie wrócił i nie  kontaktował się z najbliższymi.

 

Z urodzonym w 1983 roku wałbrzyszaninem najbliższa rodzina miała kontakt ostatni raz na początku 2009 roku. Z informacji, które wtedy - w momencie zgłoszenia zaginięcia - uzyskali policjanci, mężczyzna 3 stycznia 2009 roku przygotowany był na wyjazd busem z Holandii do Polski, jednak do naszego kraju nigdy nie powrócił i do dzisiaj nie nawiązał kontaktu z najbliższymi

- Pomimo iż od zaginięcia Pawła Żyłszyna minęło już blisko 12 lat, a przeprowadzone przez te lata działania poszukiwawcze nie przyniosły rezultatu, policjanci wciąż wierzą, że mężczyzna się odnajdzie i publikują jego wizerunek sprzed lat. - informuje podkomisarz Marcin Świeży z wałbrzyskiej komendy policji. 
 
Funkcjonariusze ponownie apelują do wszystkich osób, które mogą mieć informacje, o tym gdzie w/w mężczyzna może przebywać lub mogą pomóc w jego odnalezieniu.
Centrum Powiadamiania Ratunkowego  - 112
Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu przy ul. Mazowieckiej 2  - tel. 47 87 513 60.

adm
foto: KMP Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno