Menu

Dzień Pracownika Socjalnego w Świdnicy

21 listopada obchodzony jest Dzień Pracownika Socjalnego. Z tej okazji prezydent Beata Moskal-Słaniewska, dziękuje świdnickim pracownikom socjalnym za zaangażowanie, wzorową pracę, podnoszenie kwalifikacji zawodowych oraz dzielenie się doświadczeniem ze współpracownikami. 
 
Dzień Pracownika Socjalnego w Świdnicy

Prezydent życzy dalszych sukcesów zawodowych, by nie zabrakło im energii i determinacji w pracy na rzecz potrzebujących oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

 

W tym roku szczególnie postanowiono wyróżnić następujących pracowników:
 
Dzienny Dom „Senior-WIGOR”
 
Aleksandra Kamińska
Małgorzata Czajkowska
 
Żłobek nr 1
 
Mariola Polak
Edyta Majewska
Ewelina Żygadło
Anna Dzieciątkowska
Anna Lewandowska
 
Żłobek nr 2
 
Agnieszka Tyborowska 
Anna  Biedrawa 
Tatiana Iwanicka
Ewa Żurawel
 
 
Aleksandra Pojasek 
 
MOPS
 
Wioletta Andrzejewska 
Dorota Cieplińska 
Zofia Droszczak 
Katarzyna Fasuga
Monika Król
Irena Liszka 
Kinga Skrzypczak
Lilianna Tralls 
 
 
- Ten rok z racji panującej pandemii jest szczególnie trudny dla pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Pracując „na pierwszej linii frontu”, wykazali się wielkim zaangażowaniem i determinacją, robiąc wszystko, by w tym czasie nikt z potrzebujących nie pozostał bez opieki i wsparcia. Za to należą im się szczególne podziękowania i wyrazy uznania – mówi prezydent, Beata Moskal-Słaniewska. 
 
Przypominamy, że na stronie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Świdnicy tutaj Można znaleźć szczegółowe informacje o rodzajach wsparcia udzielanego przez pracowników socjalnych. 
 
red
info i foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com
 

Komentarze

aqq (22 listopada 2020 21:42)
Mops to wylęgarnia koronowirusa. Uważajcie na siebie ...

Dodaj komentarz

mops  |   swidnica  |   pomoc  |   nagrody  |   wyroznienia  |   dzien  |  

Koniec z dodatkiem węglowym, czas na dodatek na prąd

W Świdnicy już swiątecznie, ale dekoracji jest mniej

Roman Szełemej na Ukrainie. Borysław otrzymał od Wałbrzycha agregat...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij