Menu

Książka na wynos w Bibliotece pod Atlantami

Biblioteka pod Atlantami zaprasza do skorzystania z akcji „Książka na wynos”. Umożliwia ona zamówienie książek online i odebranie ich przed budynkiem biblioteki.

Książka na wynos w Bibliotece pod Atlantami
Żeby z niej skorzystać należy wybrać z katalogu dostępnego na stronie atlanty.pl interesujące książki. Następnie trzeba skontaktować się telefonicznie lub mailowo z działem lub filią, podając przy tym numer swojej karty bibliotecznej. Po ustaleniu daty i godziny należy zgłosić się do wybranej komórki i odebrać zamówione książki.
 
„Książka na wynos” to jedyny sposób wypożyczenia zbiorów Biblioteki pod Atlantami, która zgodnie z rozporządzeniem Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego pozostaje zamknięta dla Czytelników do 29 listopada.
 
Celem przyspieszenia i ułatwienia zapisu do biblioteki poniżej znajdziecie karty zapisu, które można wydrukować i wypełnić przed przyjściem do biblioteki:
 
 
 
opr.plr
foto: P.Tokarski
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Ksiegowy (23 listopada 2020 7:51)
Ale do marketu mozna wejść dalej.To jest niepoważne.

Dodaj komentarz

Wałbrzych  |   biblioteka  |   pod atlantami  |   książki  |   czytanie  |   czytelnictwo  |  

Karnety na mecze Górnika w sprzedaży od piątku

Obwodnica Wałbrzycha: To już końcówka prac

Droga przez mękę - jedziemy ul. 1 Maja

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij