Menu

Najmłodsi wrócili na korty

Klub Tenisowy Szczawno Zdrój w dniach 21-22.11.2020 przeprowadził drugą odsłonę turnieju tenis10 – Kajtek Cup vol.2. Rywalizacja mogła być przeprowadzona dzięki wdrożeniu procedur zaleconych przez Polski Związek Tenisowy, które dotyczą wszystkich organizatorów zawodów tenisowych.

Najmłodsi wrócili na korty

Zawody w Szczawnie odbyły się całkowicie bez udziału dorosłych (oprócz sędziów nadzorujących przebieg turnieju). Na starcie łącznie zameldowało się blisko 60 młodych zawodników.  W sobotę zawody otworzyła spora grupa dzieci z kategorii czerwonej – do lat 8. Tutaj całe podium obstawili zawodnicy KT Szczawno bowiem 1 miejsce wywalczył Maurycy Gawłowski, 2 miejsce zajął Ignacy Mataczyński a 3 Jan Bławacki.

 

 

Zaraz po „czerwonych” na starcie zameldowali się zawodnicy kategorii pomarańczowej – do lat 9. Tutaj pewne zwycięstwo odniósł Kajetan Kosiński pokonując w finale swojego treningowego kolegę Szymona Górnickiego (obaj KT Szczawno). Trzecie miejsce wywalczył Antek Nowik z UKS Szczawienko Wałbrzych.

 

 

Niedzielny poranek na szczawieńskiej hali zdominowała kategoria żółta do lat 14. Tutaj najlepszym zawodnikiem turnieju został Amadeusz Gawłowski przed Laurą Głód i Kacprem Górnickim a wszyscy trenują w KT Szczawno Zdrój.

 

 

 

Zmagania zakończyła najliczniejsza kategoria zielona – do lat 10. Zmagania nie bez kłopotu wygrał Tymon Piątek z Wrocławia ponieważ w półfinale dopiero po zaciętym tiebreaku pokonał Kajetana Kosińskiego, który musiał zadowolić się 3 miejscem pokonując drugą półfinalistkę Natalię Jasak. Drugie miejsce wywalczyła reprezentantka Zielonej Góry – utytułowana Anita Cytrycka.

 

 

Więcej zdjęć z turnieju znajdziecie TUTAJ.

 

opr.plr

foto: użyczone

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Wałbrzych  |   Szczawno-Zdrój  |   sport  |   tenis  |   kajtek cup  |  

7 wspaniałych koszykarzy Górnika. Zastrzeżone numery koszulek

Prezent na Barbórkę: Górnik wygrywa z Politechniką Opolską

Tak będzie wyglądało Osiedle przy ul. Piasta w Wałbrzychu

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij