Menu

Zmiana organizacji ruchu w Szczawnie-Zdroju

W Szczawnie-Zdroju zostały wprowadzone zmiany w organizacji ruchu. Ma to ułatwić życie kuracjuszom i mieszkańcom, a także ograniczyć tranzyt przez miasto. 

Zmiana organizacji ruchu w Szczawnie-Zdroju
Zmiana zostanie wprowadzona  w obrębie ulic: Równoległa, Tadeusza Kościuszki, Juliusza Słowackiego, Klonowej, M. Skłodowskiej-Curie, Słowiańskiej, Ofiar Katynia, Słonecznej, Boh. Warszawy, Lipowej, Kwiatowej, Wczasowej, Bukowej, Jesionowej, Topolowej, Wojska Polskiego, Adama Mickiewicza i Fryderyka Chopina. Prędkośc dopuszczalna zostanie ograniczona do 30km/h.
 
Zastosowano również skrzyżowania równorzędne, by wyelimonowac tranzyt. Oznakowano już istniejące miejsca parkingowe np. w ul. Henryka Sienkiewicza przy posesji 25, ul. Juliusza Słowackiego w rejonie posesji nr 11,13 i 23, jak również  po jednej ze stron niektórych dróg dwukierunkowych np. Bukowa i Topolowa z uwzględnieniem istniejących wjazdów i udrożnieniem przejazdu, który jest blokowany głównie w trakcie imprez na obiektach sportowych.
 
 
Ponadto umożliwiono przejazd rowerem w strefie objętej znakiem B-1 „zakaz ruchu w obu kierunkach" oraz na niektórych drogach jednokierunkowych np. Henryka Sienkiewicza i Juliusza Słowackiego. Dopuszczony będzie przejazd odcinkiem jednokierunkowym ul. Boh. Warszawy między ul. Skłodowską-Curie a pl. Wolności w obu kierunkach.
 
red
foto: WTV
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

zbigniew6011 (26 listopada 2020 16:26)
Nareszcie.

Dodaj komentarz

tranzyt  |   drogi  |   zmiany  |   organizacja  |   ruchu  |  

Podzamcze: Autobus nie będzie wjeżdżać na pętlę

Wałbrzych bez wypadków śmiertelnych, ale nie bezwypadkowy

Koleje Dolnośląskie: Zmiany w rozkładzie i remonty

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij