Zmiana organizacji ruchu w Szczawnie-Zdroju

W Szczawnie-Zdroju zostały wprowadzone zmiany w organizacji ruchu. Ma to ułatwić życie kuracjuszom i mieszkańcom, a także ograniczyć tranzyt przez miasto. 

Zmiana zostanie wprowadzona  w obrębie ulic: Równoległa, Tadeusza Kościuszki, Juliusza Słowackiego, Klonowej, M. Skłodowskiej-Curie, Słowiańskiej, Ofiar Katynia, Słonecznej, Boh. Warszawy, Lipowej, Kwiatowej, Wczasowej, Bukowej, Jesionowej, Topolowej, Wojska Polskiego, Adama Mickiewicza i Fryderyka Chopina. Prędkośc dopuszczalna zostanie ograniczona do 30km/h.
 
Zastosowano również skrzyżowania równorzędne, by wyelimonowac tranzyt. Oznakowano już istniejące miejsca parkingowe np. w ul. Henryka Sienkiewicza przy posesji 25, ul. Juliusza Słowackiego w rejonie posesji nr 11,13 i 23, jak również  po jednej ze stron niektórych dróg dwukierunkowych np. Bukowa i Topolowa z uwzględnieniem istniejących wjazdów i udrożnieniem przejazdu, który jest blokowany głównie w trakcie imprez na obiektach sportowych.
 
Ponadto umożliwiono przejazd rowerem w strefie objętej znakiem B-1 „zakaz ruchu w obu kierunkach" oraz na niektórych drogach jednokierunkowych np. Henryka Sienkiewicza i Juliusza Słowackiego. Dopuszczony będzie przejazd odcinkiem jednokierunkowym ul. Boh. Warszawy między ul. Skłodowską-Curie a pl. Wolności w obu kierunkach.
 
red
foto: WTV
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno