Menu

Tragedia w Sokołowsku. Nie żyje mężczyzna przygnieciony ciągnikiem

Tragedia w Sokołowsku. 56-letni mężczyzna zginął, przygnieciony przez wyciągarkę do drewna. Wypadł z maszyny podczas pracy w lesie i wpadł pod koła. 

Tragedia w Sokołowsku. Nie żyje mężczyzna przygnieciony ciągnikiem

W pracach brało udział kilku mężczyzn. Jeden z nich, wypadł  z maszyny, został przejechany i w wyniku poniesionych obrażeń zmarł. Nie wiadomo, co było przyczyną wypadku. Nie wiadomo póki co, czy pracownicy byli trzeźwi. Na miejscu prowadzone są czynności pod okiem prokuratora. 

 

 

red

foto: ilustracyjne

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

maszyna  |   ciagnik  |   wyciagarka  |   drewno  |   smierc  |   mezyczyzn  |   a sokolowsko  |  

Blok granitu zabił mężczyznę

Wyłowiono ciało z rzeki Bystrzycy

Walczyła z rakiem - 19-letnia Julia Kuczała nie żyje

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij