Menu

History Hiking: Sekrety cesarza Franciszka Józefa

Cesarz i król Franciszek Józef I przez ponad pół wieku władał Austro-Węgrami, a więc także częścią ziem dzisiejszej Polski. To na jego rozkaz wybudowano Twierdzę Kraków, czyli imponującą fortyfikację wokół dawnej polskiej stolicy.  

History Hiking: Sekrety cesarza Franciszka Józefa

 

 

red

video: History Hiking

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Ivan (27 listopada 2020 17:15)
Pilot czy tam księgowy jeden h... do garów wyp... Strażaku miejski
Barbara (27 listopada 2020 16:31)
Cytuję użytkownika: Pilot
A nasz cysorz i król Roman też włada W-ch 24.I ma wspaniałe osiągnięcia np:dojazd do nowego przystanku kolejowego.I to nie koniec wpadek.
Panie drogi co pan w goroncej wodzie skompany jak inwestycja będzie skonczona to pogadamy nie poganiaj bo trace oddech. W domu u siebie też poganiasz fachowców myślenie ma przyszłość
Ksiegowy (27 listopada 2020 8:12)
To fakt, Wałbrzych cesarzem jest zawsze najlepszy ale jakoś na koniec ostatni.
Pilot (26 listopada 2020 21:57)
A nasz cysorz i król Roman też włada W-ch 24.I ma wspaniałe osiągnięcia np:dojazd do nowego przystanku kolejowego.I to nie koniec wpadek.

Dodaj komentarz

hiking  |   history  |   kazek  |   cesarz  |   jozef  |   historia  |   tajemnice  |   odkrycia  |  

History Hiking: Historia wampira Hochbergów

Tajemnice Wałbrzycha w zasięgu ręki. Powstało sześć przewodników po...

History Hiking: Pałac w Mokrzeszowie ''wylęgarnią'' nazistów

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij