Menu

Wałbrzyscy karatecy z medalami

6 medali w tym 5 srebrnych krążków i 1 brązowy zdobyli młodzi karatecy z wałbrzyskiego Uczniowskiego Klubu Karate Shinkyokushinkai OBI podczas Turnieju Karate Shinkyokushin Polish Fighter Cup w Kole.
Wałbrzyscy karatecy z medalami
W ostatnią sobotę listopada w Kole odbył się Turniej Karate Shinkyokushin Polish Fighter Cup. W turnieju udział wzięło 147 zawodników z 17 klubów z całej Polski. Nie zabakło również reprezentantów z wałbrzyskiego Uczniowskiego Klubu Karate Shinkyokushinkai OBI. Tym razem klub reprezentowało 7 zawodników w wieku od 7 do 15 lat.

Wałbrzyszanie przywieźli z Koła 6 medali w tym 5 srebrnych krążków i 1 brązowy. Na 2 miejscu podium stanęli 8 letnia Lena Kukulska, 9 letnie Laura Kuźniarz i Ada Wołk-Łaniewska, 10 letni Kacper Waszak oraz 15 letni Szymon Pomjan. Na 3 miejscu stanęła najmłodsza i najmniejsza z ekipy 7 letnia Livia Stachura. Najwięcej walk do stoczenia miał 10 letni Igor Marciniak, który odpadł z turnieju tuż przed dotarciem do strefy medalowej.
           

 
 
 

adm
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

karate  |   sport  |   Wałbrzych  |  

Gość Dnia - Patryk Wild

Ruszyli w miasto... Roman Szełemej zbiera podpisy

Dr Paweł Pyka odebrał tytuł zasłużonego dla Wałbrzycha

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij