Pijana w rowie i pościg za motorowerem

Była kompletnie pijana, swoją podróż skończyła w rowie. Pięciu zatrzymanych kierowców nie miało prawa jazdy. Pijany mężczyzna próbował uciec policjantom motorowerem - zobacz raport wałbrzyskiej drogówki.

 

To był pracowity poniedziałek.  Około godziny 8:00 rano w Mieroszowie policjanci zatrzymali 65-letnią mieszkankę Wałbrzycha, która skończyła swoja podróż w rowie. Kobieta miała 1,90 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.  Funkcjonariusze odebrali wałbrzyszance prawo jazdy, teraz stanie przed sądem.Po godzinie 1:00 w nocy w Jedlinie-Zdroju na ul. Świdnickiej policjanci po pościgu zatrzymali 30-letniego mieszkańca Walimia. Mężczyzna próbował uciec funkcjonariuszom motorowerem - był pijany, alkomat pokazał promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Jak się okazało miał dożywotnio zatrzymane prawo jazdy. 


Wałbrzyscy policjanci zatrzymali też pięciu kierowców, którzy nie mieli prawa jazdy a mimo to wsiedli za kółko. Na ulicy Bema w Wałbrzychu w ręce drogówki wpadł 55-latek, na ul. Makuszyńskiego  zatrzymano 38-latka - ten również miał zatrzymane prawo jazdy. 
 
Na ul. Armii Krajowej zatrzymano 43-letniego wałbrzyszanina, który stracił prawo jazdy w tym roku, w ręce policjantów wpadł też  19-latek który wsiadł za kółko mimo dwóch zakazów kierowania pojazdami.
 
Tuż po północy drogówka zatrzymała do kontroli drogowej na ul. 11 Listopada 42-letniego mieszkańca Wałbrzycha. Mężczyzna jechał samochodem dostawczym mimo  obowiązującego od 2019 dożywotniego zakazu kierowania pojazdami. Mężczyzna był poszukiwany do odbycia 8-miesięcznej kary więzienia. 


 
adm
foto: KMP Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno