Menu

Wałbrzyski Magazyn Kulturalny trafił do sieci

Wrócił „Wałbrzyski Magazyn Kulturalny”, ale jak przystało na obecne, pandemiczne czasy, w postaci „E – Wałbrzyskiego Magazynu Kulturalnego”. 

Wałbrzyski Magazyn Kulturalny trafił do sieci
Zachowane zostały w nim: strona graficzna, niektóre działy dawnego „Magazynu” papierowego oraz skład zespołu redakcyjnego. Ma nieco mniejszą objętość, bo liczy łącznie 16 stron. Ale nie znaczy to, że wypełnionych mniej ciekawymi publikacjami.
 
W listopadowym wydaniu przeczytacie m.in. o aktywności wałbrzyskiego środowiska kultury w sieci i na żywo w minionych miesiącach, o wałbrzyskich twórcach, także o Wałbrzyskiej Galerii Rzeźby Terenowej, szczególnie jej obecności w Parku Rusinowskim. Sporo miejsca poświęcono też najstarszej instytucji kultury w Wałbrzychu – Bibliotece pod Atlantami. 
 
Dla ubarwienia obecnej wokół nas szarości, twórcy postarali się, by E-Magazyn obfitował w kolory i różnorodność. Wydanie „E-Wałbrzyskiego Magazynu Kulturalnego” jest dofinansowane przez Gminę Wałbrzych, środki finansowe na ten cel pozyskało Stowarzyszenie WOK – Więcej o Kulturze.
 
 
E-wydanie dostępne jest TUTAJ.
 
opr.plr
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24. com
 

Komentarze

Ksiegowy (5 grudnia 2020 7:49)
Kultura przez duże K to była w Walbrzychu do końca lat 90tych. Obecnie mamy regres do epoki dzbanow lejkowatych czyli epoka brązu.

Dodaj komentarz

Wałbrzych  |   kultura  |   magazyn kulturalny  |   wydawnictwo  |  

7 wspaniałych koszykarzy Górnika. Zastrzeżone numery koszulek

Prezent na Barbórkę: Górnik wygrywa z Politechniką Opolską

Tak będzie wyglądało Osiedle przy ul. Piasta w Wałbrzychu

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij