Wałbrzyski Magazyn Kulturalny trafił do sieci

Wrócił „Wałbrzyski Magazyn Kulturalny”, ale jak przystało na obecne, pandemiczne czasy, w postaci „E – Wałbrzyskiego Magazynu Kulturalnego”. 

Zachowane zostały w nim: strona graficzna, niektóre działy dawnego „Magazynu” papierowego oraz skład zespołu redakcyjnego. Ma nieco mniejszą objętość, bo liczy łącznie 16 stron. Ale nie znaczy to, że wypełnionych mniej ciekawymi publikacjami.
 
W listopadowym wydaniu przeczytacie m.in. o aktywności wałbrzyskiego środowiska kultury w sieci i na żywo w minionych miesiącach, o wałbrzyskich twórcach, także o Wałbrzyskiej Galerii Rzeźby Terenowej, szczególnie jej obecności w Parku Rusinowskim. Sporo miejsca poświęcono też najstarszej instytucji kultury w Wałbrzychu – Bibliotece pod Atlantami. 
 
Dla ubarwienia obecnej wokół nas szarości, twórcy postarali się, by E-Magazyn obfitował w kolory i różnorodność. Wydanie „E-Wałbrzyskiego Magazynu Kulturalnego” jest dofinansowane przez Gminę Wałbrzych, środki finansowe na ten cel pozyskało Stowarzyszenie WOK – Więcej o Kulturze.
 
E-wydanie dostępne jest TUTAJ.
 
opr.plr
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24. com
 
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno