Menu

Pobili 21-latka do nieprzytomności i okradli go

Nawet 12 lat mogą spędzić w więzieniu 24-letni mieszkaniec Boguszowa Gorc i jego rok starsza koleżanka z Wałbrzycha, którzy do nieprzytomności pobili 21-latka. Gdy mężczyzna stracił przytomność,  przestępcy okradli go. 
 

Pobili 21-latka do nieprzytomności i okradli go
Do napadu doszło w jednym z budynków w centrum Wałbrzycha. 24-latek uderzał pięścią w głowę 21-latka, ten po kilku mocnych ciosach stracił przytomność. Później wraz z 25-letnią koleżanką przeszukali napadniętego mężczyznę i zabrali mu telefon komórkowy i gotówkę - 40 złotych. Sprawcy po dokonaniu kradzieży uciekli.
 
 
Pokrzywdzony poinformował policję o napadzie następnego dnia. Funkcjonariusze zatrzymali sprawców rozboju i odzyskali telefon.
 
Za popełnione przestępstwo i spowodowanie u pokrzywdzonego poważnych obrażeń głowy obojgu podejrzanym grozi do 12 lat więzienia. 25-letnia wałbrzyszanka i 24-letni  trafili do aresztu na dwa miesiące. adm
foto: KMP Wałbrzych 
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Seba (7 grudnia 2020 7:05)
Wymyślaja
KMK (6 grudnia 2020 19:10)
Ale kłamstwo to jest nie tak jak jest opisane
He (5 grudnia 2020 21:20)
Patologia i nic wiecej ...
Rota (5 grudnia 2020 14:58)
Cytuję użytkownika: paweł
ta w różowych włosach to chyba znałem z widzenia
Podobna przechadzała się ze znakiem błyskawicy!To może ona?Wkurzona! Patolologii wystarczy ukraść parę groszy,tyle żeby wystarczyło na bełta.Karac patologie nie siedzeniem w więzieniu ale katorżnicza praca! Niech sami opłacają pobyt za kratami!Dlaczego my mamy łożyć na takie dna!
Drad (5 grudnia 2020 7:51)
ZROBIC JAK W KOREI POLNOCNEJ,PUBLICZNIE ROZSTRZELAC!!!
Biedaszyb (4 grudnia 2020 23:31)
Wyrok: rozstrzelać
paweł (4 grudnia 2020 21:39)
ta w różowych włosach to chyba znałem z widzenia
Marcin (4 grudnia 2020 20:21)
Nie powinno im tyle grozic tylko odrazu zamknac na tyle zeby inna patologia wiedziala i bedzie mniej takich akcji
She. (4 grudnia 2020 15:44)
Pobić kogoś za telefon i 4 dyszki i być za to zamkniętym na 2 miesiace o ile nie dłużej. Nie dość, że patologia to jeszcze przegrywy.
Fliper (4 grudnia 2020 14:31)
Brawo. Tępić patologię.

Dodaj komentarz

policja  |   Wałbrzych  |   112  |   997  |   napad  |   pobili do nieprzytomności  |  

I na tym właśnie polega służba...

Zatrzymany z amfetaminą odpowie za handel narkotykami

Okradał własną babcię, z którą mieszkał. Usłyszał 20 zarzutów

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij