Krystian Ochman zwycięzcą The Voice of Poland
Krystian Ochman z drużyny Michała Szpaka wygrywają 11.Edycja The Voice of Poland. Wokalista otrzymał kontrakt płytowy Universal Music Polska i czek na 50 tys. zł.
 
Prawdziwy prezent na Mikołaja wyśpiewał sobie Krystian Ochman. Jego dziadek, Wiesław Ochman ( jeden z najwybitniejszych w świecie polski tenor) to Honorowy Obywatel Szczawna-Zdroju, wychowanek Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej - Curie w Szczawnie Zdroju.

Główna nagroda w 11 edycji The Voice of Poland (kontrakt płytowy Universal Music Polska i czek na 50 tys. złotych) wygrał  Krystian Ochman z drużyny Michała Szpaka. 

 


Krystian urodził się i wychował w USA, niedaleko Waszyngtonu. Jego rodzice wyjechali do Stanów na studia i do pracy jeszcze w czasach komunizmu. Dziadkiem Krystiana jest słynny polski tenor Wiesław Ochman. Przełomowym momentem w życiu Krystiana było zagranie roli księcia w licealnym przedstawieniu. Dziadek po wysłuchaniu tego występu zaproponował mu studia na Akademii Muzycznej w Katowicach. Dziadek jest dla Krystiana wzorem do naśladowania i idolem. Udział w programie „The Voice” Krystian traktuje jak swój „big break” – wielką szansę, którą ma zamiar wykorzystać. Mocno wierzy w to, że sukces osiąga się przede wszystkim ciężką pracą. (voice.tvp.pl )

Zobacz występ Krystiana Ochmana - kliknij TUTAJ.

adm
foto: 
FB Gmina Szczawno Zdrój
źródło: voice.tvp.pl 

redakcja@walbrzych24.com

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno