Menu

Pijany weekend za kółkiem

To był "mocno pijany weekend za kółkiem" - rekordzista zatrzymany przez wałbrzyskich policjantów miał blisko 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. 

 

Pijany weekend za kółkiem
Zatrzymany w sobotę o godzinie 11:00, 28-letni mieszkaniec Wałbrzycha miał 2,94 promila. Mężczyzna przy ulicy Reymonta wjechał w latarnię. 

Zatrzymany w Starych Bogaczowicach na ul. Głównej, 63-letni mieszkaniec Wałbrzycha
miał 1,34 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna jechał rowerem. 

Na ul. Orkana w Wałbrzychu drogówka zatrzymała 3--latka z Wałbrzycha. Tutaj alkomat pokazał 2,11 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna wjechał samochodem  do przydrożnego rowu, na szczęscie nic mu się nie stało. 
 
W niedzielę o poranku (około godziny 5:20)  policjanci prewencji pierwszego komisariatu zatrzymali na ul. Uczniowskiej  pijanego 25-latka. Mężczyzna wydmuchał ponad promil alkoholu w organizmie i stracił prawo jazdy.
 
 
Ostatni z zatrzymanych mężczyzn, 35-latek z powiatu wałbrzyskiego, wpadł w ręce policjantów ruchu drogowego na ul. Noworudzkiej, kiedy jechał motorowerem. W jego wypadku badanie na zawartość alkoholu wykazało 2,25 promila.

Zatrzymanym kierowcom grożą dwa lata więzienia i wysoka grzywna. Kierujący stracili prawa jazdy.
 


adm
foto: KMP Wałbrzych
redakcja@walbrzych.pl

Komentarze

DJ2020 (8 grudnia 2020 11:22)
Witamy w Wałbrzychu go Wałbrzych go!
Fliper (7 grudnia 2020 12:36)
3-letni mężczyzna....wszystko w temacie.
PL (7 grudnia 2020 11:31)
No z tym 3 latkiem to poszliście po bandzie ????

Dodaj komentarz

policja  |   pijany weekend  |   pijani za kółkiem  |   miał 3 promile  |   Wałbrzych  |   112  |   997  |  

18-latek okradał działki. Grozi mu 10 lat więzienia

Gang złodziei samochodów rozbity - 8 zatrzymanych

Wypadek na Noworudzkiej - wjechał na skrzyżowanie ''na czerwonym''

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij