Menu

Seniorzy piszą listy do Świętego Mikołaja

Spraw, by seniorzy mieli radosne święta i zrób prezent dla potrzebujących. Trwa akcja, w którą zaangażowany jest Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej. 

Seniorzy piszą listy do Świętego Mikołaja
Wolontariusze dostali wiele listów od wałbrzyskich seniorów. Jak sami mówią – Dajmy starszym osobom uśmiech i pomóżmy oderwać ich od szarej i smutnej rzeczywistości, z którą zmagają się każdego dnia.
 
Czy chciałbyś zrobić prezent dla którejś z tych osób?
 
Jeśli czujesz potrzebę wsparcia seniorów – zadzwoń do Eweliny – pomocnika świętego Mikołaja – tel: 785 788 302, wybierz seniora dla którego chcesz zrobić, prezent a następnie dostarcz prezent do 15.12.2020r. do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wałbrzychu.
 
 
Seniorzy otrzymają prezenty przed Świętami Bożego Narodzenia.
 
 
red
foto: fb Przyjaciele z Wałbrzycha

Komentarze

Ivan (8 grudnia 2020 13:33)
Księgowy ale ty p*****lniety jesteś do garów milicjancie wyp..
Krzyk ciszy (8 grudnia 2020 13:25)
Cytuję użytkownika: Głos Ciszy
Cytuję użytkownika: Ksiegowy
Ja bym na ich miejscu domagał się szczepionki czyli eutanazji bo nie chciał bym przebywać pod opieką mopsu.
Obyś wychował dzieciaki tak, byś tam nie trafił
Obawiam się ze przez eurolewackie prawo odbierające rodzicom możliwość karania dziecka przez chłostę pasem nie będzie to możliwe. 9
Głos Ciszy (8 grudnia 2020 13:06)
Cytuję użytkownika: Ksiegowy
Ja bym na ich miejscu domagał się szczepionki czyli eutanazji bo nie chciał bym przebywać pod opieką mopsu.
Obyś wychował dzieciaki tak, byś tam nie trafił
Ksiegowy (8 grudnia 2020 8:42)
Ja bym na ich miejscu domagał się szczepionki czyli eutanazji bo nie chciał bym przebywać pod opieką mopsu.

Dodaj komentarz

wolomtariat  |   mops  |   pomoc  |   seniorzy  |   listy  |  

Najnowsze osiągnięcia chirurgii okulistycznej

Hubert chce żyć jak jego rówieśnicy

Spotkanie Stowarzyszenia Chirurgów Okulistów Polskich (FOTO)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij