Menu

Wojewódzki Turniej Skrzatów

Klub Tenisowy Szczawno Zdrój był organizatorem wojewódzkich zawodów dla Skrzatów – U12. 

Wojewódzki Turniej Skrzatów
Zawody zgromadziły na starcie 28 zawodników z różnych stron Polski a pośród nich nie mogło zabraknąć reprezentantów Uzdrowiska Ignacego Pankowskiego, Franciszka Mataczyńskiego oraz debiutanta Kajetana Kosińskiego. 
 
Ten ostatni zameldował się w drugiej rundzie singla a fakt ten zasługuje na uwagę ponieważ Kajtek ma dopiero 7 lat (2013) a udało mu się pokonać przeciwnika 4 lata starszego. Ignacy w singlu wywalczył ćwierćfinał a w deblu grając w parze z Rochem Wieczorkiem z Warszawy półfinał. Tymczasem Franciszek Mataczyński w singlu zajął wysokie drugie miejsce ulegając w finale jedynie Jackowi Biernackiemu trenującemu w Gorzowie Wielkopolskim. Trzecie miejsca zajęli wspomniany Roch Wieczorek oraz Piotr Paszkiewicz z Wrocławia. W deblu najlepsza była para Paszkiewicz/Biernacki pokonując w finale parę Adamczyk/Więcławek.
 
 
info i foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

tenis  |   szczawno  |   wyniki  |   turniej  |  

Szczawno-Zdrój: Dyskusja o samorządzie

Zwiedzili TVN i Warszawę

Raper Sobota zagra w Szczawnie-Zdroju dla chorej Gabrysi

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij