Prezent Mikołajkowy dla biegaczy

Ponad 80 km oznakowanych szlaków, 4 trasy biegowe, 2 spacerowe, ponad 100 słupkówz oznaczeniami i 6 tablic turystycznych to tylko liczbowe efekty zadania pt. „Z Flagą na Trójgarbie” dofinansowanego z Funduszu Toyoty „Dobre Pomysły Zmieniają Nasz Świat”.

 Dzięki walorom przyrodniczym oraz różnorodnym projektom Góra Trójgarb stała się jednym z ulubionych miejsc turystów i biegaczy z całego Dolnego Śląska i nie tylko. 
 
Zadanie polegające na wytyczeniu, oznakowaniu tras biegowych i spacerowych realizowane było przez Bibliotekę+Centrum Kultury w partnerstwie z Gminą Czarny Bór, Gminą Stare Bogaczowice oraz Nadleśnictwem Wałbrzych.
 
Podsumowanie projektu i symboliczne otwarcie trasy odbyło się w Witkowie, 7 grudnia br. można więc śmiało powiedzieć, że było swego rodzaju prezentem Mikołajkowym dla biegaczy.
 
 
Podczas spotkania zarówno Wójt Gminy Czarny Bór jak również Wójt Gminy Stare Bogaczowice podkreślali olbrzymie zasługi Funduszu Toyoty i Fundacji Edukacji Europejskiej w realizacji projektów turystycznych i kulturalnych oraz założyli serdeczne podziękowania dla kierownictwa Toyoty Manufacturing  za zaangażowanie w działalność społeczną w naszym regionie.
 
red
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno