Menu

Do jutra można składać oferty na wykonanie nowego schroniska dla zwierząt

Nowe schronisko dla zwierząt ma powstać przy ul. Beethovena na wałbrzyskim Gaju. Obiekt ma zostać zrealizowany w przeciągu 7 miesięcy. Do jutra, potencjalni wykonawcy mogą składać oferty. 

Do jutra można składać oferty na wykonanie nowego schroniska dla zwierząt
Inwestorem jest Gmina Wałbrzych, ale schronisko również będzie brało udział w wprowadzaniu uwag do projektu. Jak informuje Michał Niewiadomski, kierownik wałbrzyskiego schroniska – jest  duże zainteresowanie wykonaniem nowego miejsca dla zwierząt. 
 
- Do jutra Gmina Wałbrzych zbiera oferty na zaprojektowanie i skosztorysowanie nowego schroniska. Jest już wskazana działka i lokalizacja i teraz poszukiwany jest projektant. - mówi kierownik wałbrzyskiego schroniska, Michał Niewiadomski. 
 
Budowa schroniska podzielona jest na pięć etapów.
 
 
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie, dokumentacji projektowo – kosztorysowej oraz uzyskanie decyzji o pozwoleniu na budowę, dostosowanie wszystkich rozwiązań technicznych do obowiązujących przepisów i pełnienie nadzoru autorskiego, uzyskania niezbędnych  uzgodnień , decyzji (np. o warunkach zabudowy, o środowiskowych uwarunkowaniach m.in. na  usunięcie drzew i krzewów, map, badań, inwentaryzacji i innych, niezbędnych celem prawidłowego wykonania zamówienia, dla zadania dotyczącego budowy nowego schroniska dla zwierząt wraz z gabinetem weterynaryjnym przy ul. Beethovena w Wałbrzychu
 
red
foto: WTV
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Wkur....ny! (10 grudnia 2020 18:59)
Cytuję użytkownika: Lola
Ta wiadomość wyjątkowo chwyta za serce :)
I to jest jedyne co nas łączy.Za to pozdrawiam....
Wkur....ny! (10 grudnia 2020 18:58)
I to jest jedyne co nas łączy.Za to pozdrawiam....
Lola (10 grudnia 2020 11:15)
Ta wiadomość wyjątkowo chwyta za serce :)

Dodaj komentarz

schronisko  |   walbrzych  |   zwierzeta  |   nowe  |   budowa  |   przetarg  |  

Przyjechali po Poloneza i zwiedzili Rynek

Ruszyła kampania społeczna #jedynytakitest

Podróbki z wałbrzyskiego targowiska w rękach policji

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij