Menu

Straż Pożarna ma nowe samochody

Strażacy kupili nowe pojazdy. W większości, zastąpią one wysłużone przez nich samochody. Mają służyć głównie do codziennych spraw.  Koszt to 496 tys. zł

Straż Pożarna ma nowe samochody
Jeden samochód to bus, dwa samochody są osobowe i jeden samochód  z napędem 4x4 służący grupie poszukiwawczej. Wszystkie samochody są wyprodukowane przez firmę Toyota. 
 
- To są nowe, operacyjne samochody. 4 pojazdy, które jeszcze nie są wprowadzone do użytkowania. Będą wprowadzone w najbliższym czasie. Samochody zastąpią pojazdy służące strażakom do celów administracyjnych., ale również dla grupy operacyjnej komendanta. - mówi Tomasz Kwiatkowski z wałbrzyskiej straży pożarnej. 
 
 
foto: fb Toyota Nowakowski
redakcja@walbrzych24.com
 

Komentarze

Józefa (16 grudnia 2020 8:15)
Eleganco, będą śmigać nowymi autkami, zasługują jak nikt inny. Brawo!!!
Leszek (15 grudnia 2020 23:43)
Cyuję "pojazdy służące strażakom do celów administracyjnych., ale również dla grupy operacyjnej komendanta". Ja to rozumie tylko tak : do worzenia dupy komendanta !!!
fotograf (15 grudnia 2020 21:51)
pieniądze oczywiście dało Państwo z naszych podatków, a Starosta się tylko przy nich sfotografował.
Iwona (14 grudnia 2020 22:23)
Cytuję użytkownika: OSP
Panie Kwiatkowski kto dał kase na te samochody.?
Nie daje źle, daje źle o co wam ludzie chodzi. Brawo dla Pana Starosty.
OSP (14 grudnia 2020 21:48)
Panie Kwiatkowski kto dał kase na te samochody.?
OSP (14 grudnia 2020 21:04)
A kasa z jakich środków na zakup.Kto dał pieniądze? Proszę o odpowiedź.

Dodaj komentarz

toyota  |   straz  |   pozarna  |   samochody  |   administracja  |  

Sonda: Czy za jazdę pod wpływem alkoholu powinno się zabierać...

Granat wybuchł mu w rękach. Mężczyzna stracił palce

Pożar na Glinickiej, w garażu butle z gazem

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij