Menu

Rozszczelnił się gazociąg: Utrudnienia na wyjeździe z Kamiennej Góry

Zamknięta jest droga  z Kamiennej Góry w kierunku Kowar. Doszło do uszkodzenia gazociągu na budowie drogi ekspresowej S3.

Rozszczelnił się gazociąg: Utrudnienia na wyjeździe z Kamiennej Góry

Na miejscu są  strażacy z z PSP Kamienna Góra, Pisarzowic, Krzeszowa, Janiszowa oraz grupa chemiczna z Wałbrzycha. Prawdopodobnie została przerwana rura wysokiego ciśnienia. 

 

Nikt nie został ranny i nie było potrzeby przeprowadzania ewakuacji. W pobliżu nie ma zabudowań

 

 

red

foto: OSP Pisarzowice

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

kameinna  |   gora  |   wyciek  |   gazu  |  

History Hiking: Skarb znaleziony w stawie. Depozyt III Rzeszy

Piaskowa Góra: Samochód wypadł z drogi

Piaskowa Góra: Kradł w markecie i miał narkotyki

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij