Menu

Obciął kotu głowę. Szukają sprawcy

Policja  w Strzegomiu i wrocławskie oddział Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami szukają sprawcy, który obciął głowę kotu i zostawił ją na dachu samochodu. 

Obciął kotu głowę. Szukają sprawcy
Otrzymaliśmy od mieszkańca Strzegomia dramatyczną informację o bestialskim czynie wobec niewinnego kota, ujawnionym dnia 1 grudnia br. w Strzegomiu przy ul. Kościelnej.
Nieznana osoba, oprócz zniszczenia auta osobowego, obcięła głowę kotu i położyła ją na dachu pojazdu... - informuje TOZ na swoim profilu FB. 

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje, które pozwolą ustalić bądź zastrzymać sprawcę proszone są o informacje - TOZ prosi by zgłaszały się  w strzegomskim Komisariacie Policji - numer kontaktowy 478 755 432
 
 
lub przesłały informacje na adres: interwencje.toz@wp.pl 
 
TOZ będzie działał w zastępstwie pokrzywdzonego w charakterze oskarżyciela. 

Zobacz zdjęcia - FB TOZ

adm
foto: walbrzych24.com 
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

BiednyKarp (23 grudnia 2020 15:24)
Cytuję użytkownika: Ziomal
Jabym dorwal takiego to bym mu kręgosłup przetracil by na wózku inwalidzkim jeździł a ty tam panie biedny karpie jak by ci ucieli k...sa ciekawe co byś powiedział.
I karp i kot jest zwierzakiem. U nas w kulturze koty nie sa zjadane, a w innych już tak. Dla mnie bez różnicy na gatunek nie powinniśmy dawać przyzwolenia na zabijanie jakiegokolwiek zwierzęcia. Dlaczego uważasz że za zabicie kota to warto komuś kręgosłup przekręcić a za zabicie karpia nie warto? W twojej ocenie to nie jest hipokryzja?
Ziomal (17 grudnia 2020 2:06)
Jabym dorwal takiego to bym mu kręgosłup przetracil by na wózku inwalidzkim jeździł a ty tam panie biedny karpie jak by ci ucieli k...sa ciekawe co byś powiedział.
BiednyKarp (15 grudnia 2020 23:11)
Wszyscy uważają że zwyrol, a gdyby to był karp nikt nie miałby z tym problemu. Śmierdzi hipokryzja. Szczególnie komentarze na fb!
Hanka (15 grudnia 2020 20:44)
Cytuję użytkownika: Ja
A moze obcięła?
Dokładnie, tytuł jest krzywdzący dla mężczyzn, to jest dyskryminacja! Przepraszam mężczyn w imieniu redakcji! Powinno być ,,obcięto" bo inaczej insynuuje to przestępstwo którejś z dwojga płci, a na razie nie ustalono kto to zrobił.
... (15 grudnia 2020 17:13)
Jak już do takich czynów się posunął ktoś to może było tego kota z Żoliborza....?
Ja (15 grudnia 2020 15:02)
A moze obcięła?
Renata (15 grudnia 2020 8:29)
Zwyrodnialec.Covid może "siada na mózg"Coraz więcej debili!

Dodaj komentarz

Strzegom  |   policja  |   obciął kotu głowę  |   997  |   112  |   TOZ  |  

Groził tasakiem na Placu Grunwaldzkim. Teraz trafił do aresztu

Pijany radny spowodował kolizję - miał 3 promile

Sklepowi złodzieje w rękach policji. Jeden z zatrzymanych ma 15-lat

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij