Menu

Zmiana organizacji ruchu na Żeromskiego i rondzie TESCO

Uwaga kierowcy.  Od poniedziałku (21 grudnia) zmiana organizacji ruchu na Żeromskiego i na rondzie TESCO.  

Zmiana organizacji ruchu na Żeromskiego i rondzie TESCO
Od poniedziałku zostaną wprowadzone dwie zmiany w tymczasowej organizacji ruchu: 
 
Pierwsza zmiana dotyczy otwarcia odnogi ronda TESCO, prowadzącej w stronę ul. Długiej. Otwarcie planowane jest do końca bieżącego tygodnia.

Druga  dotyczy ul. Żeromskiego. Przywrócony zostanie ruch dwukierunkowy, ale poprowadzony zostanie przez nową drogę powiatową, która rozpocznie swój bieg na wysokości ul. Starachowickiej i połączy się z powrotem z ul. Żeromskiego na wysokości ul. Oczki. Droga powiatowa, będzie drogą z pierwszeństwem przejazdu. Ul. Żeromskiego na odcinku od ul. Kingi do ul. Oczki nie będzie przejezdna. 
 
 
 
Zmiana zostanie wprowadzona 21.12.2020r. Prosimy o szczególne zwracanie uwagi na oznakowanie pionowe i poziome. 
 adm
foto: Budimex
redakcja@walbrzych24.com
 

Komentarze

Kuracjusz (18 grudnia 2020 11:30)
Ul.Kuracyjna jednokierunkowa, organizator ruchu nie pojęcia o potrzebach mieszkańców i obsługi anteny PKP, ma być tak jak było dwukierunkowa!
kierowca (17 grudnia 2020 20:58)
oddajcie te 2 nicke co juz asfalt wylali i powinno to sie zrobic rok temu a nie w polu mosty stawiac. daliscie dupy po całości z tym zarządzaniem tej budowy
inż. A. Partacz (17 grudnia 2020 6:47)
Cytuję użytkownika: kl
Cytuję użytkownika: kot
w końcu wreszcie nareszcie
Ale wpuszczają tylko w garniturach!
Ci w garniturach są mniej awanturujący się.
kl (16 grudnia 2020 21:44)
Cytuję użytkownika: kot
w końcu wreszcie nareszcie
Ale wpuszczają tylko w garniturach!
smok (16 grudnia 2020 19:53)
Ten ,,plan" uniemożliwia wałbrzyszanom przescignięcie Chin.
Lew (16 grudnia 2020 13:03)
Cytuję użytkownika: kot
w końcu wreszcie nareszcie
Kot w gorącej wodzie kąpany?Wszystko zgodnie z planem;
kot (16 grudnia 2020 9:24)
w końcu wreszcie nareszcie

Dodaj komentarz

Chcecie kupić GDK ? Jest na sprzedaż

Wałbrzych: miał ponad 1,5 kg. marihuany

Poranek z promilami

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij