Walczą z przestępczością narkotykową - pięciu zatrzymanych
Pięć osób zatrzymanych - wałbrzyska policja walczy z przestępczościa narkotykową i zapowiada wzmożone działania. . 
 
W Boguszowie-Gorcach na ul. 1 Maja policjanci zatrzymali  39-latka. Mężczyzna miał przy sobie amfetaminę. Podczas czynności policjanci uwodnili 39-latkowi handel narkotykami, mężczyzna zostałmobjęty dozorem policyjnym. 

Przy ul. Mickiewicza w Walimiu funkcjonariusze zatrzymali 26-letniego mieszkańca powiatu wałbrzyskiego. Mężczyzna posiadał przy sobie marihuanę. Kolejny zatrzymany to 30-latek - wpadł w ręce policji w czwartek tuż po północy przy ul. Wieniawskiego w Wałbrzychu. Funkcjonariusze znaleźli przy nim amfetaminę.
 
Nad ranem w Boguszowie-Gorcach na ul. 1 Maja policjanci ruchu drogowego legitymowali mężczyznę, który szedł ulicą nie zasłaniając ust i nosa. Jak się okazało miał przy zobie amfetaminę. Ostatni z zatrzymanych to 19-letni wałbrzyszanin – mężczyzna posiadał marihuanę.
 
Jak informuje podkom. Marcin Świeży z wałbrzyskiej komendy, zatrzymani mężczyźni za posiadanie narkotyków mogą trafić za karty więzienia na najbliższe 3 lata. 39-latkowi, któremu policjanci dodatkowo udowodnili handel narkotykami grozi natomiast kara pozbawienia wolności do lat 10adm
foto: KMP Wałbrzych
trdakcja@walbrzych24.com

 
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno