Menu

History Hiking: Łukasz Kazek odpowiada na pytania

Co Łukasz Kazek spalił w piecu? Kto stoi za History Hiking? Co się stało z Bursztynową Komnatą?  Na te pytania znajdziecie odpowiedź w nowym odcinku History Hiking

History Hiking: Łukasz Kazek odpowiada na pytania

 

 

red

video: yt

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Nikos (20 grudnia 2020 13:59)
Cytuję użytkownika: Ewa
Pan Łukasz niczym Wołoszański?Trochę mu jednak brakuje!
Pan Łukasz,to Pan Łukasz nasz sudecki człowiek, porównywanie go z Wołoszańskim całkowicie chybione ????
Wilku1980 (19 grudnia 2020 18:05)
Bardzo fajnie sie pana Lukasza slucha za kazdym razem gdy sie konczy odcinek z utesknieniem czekam na nastepny... Pozdrawiam.
Ewa (18 grudnia 2020 18:57)
Pan Łukasz niczym Wołoszański?Trochę mu jednak brakuje!

Dodaj komentarz

kazek  |   lukasz  |   qa  |   pytania  |   hiking  |  

Sonda: Najbardziej zaniedbane miejsce w Wałbrzychu

Sonda: Największa porażka Wałbrzycha? - brak basenu odkrytego i...

History Hiking: Jak wyglądały ostatnie dni i upadek wodza Trzeciej...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij