Menu

Tak nas wita Wałbrzych Centrum (FOTO)

Wokół przystanku kolejowego Wałbrzych Centrum nadal jest wielki plac budowy ale dzięki pomysłowi wałbrzyskich urzędników zrobiło się choć trochę kolorowo. Na płocie ogradzającym teren budowy galerii handlowej pojawiły się banery ze zdjęciami zachęcającymi do zwiedzania miasta i promującymi największe atuty Wałbrzycha.

Tak nas wita Wałbrzych Centrum (FOTO)

 

 

foto: P.Tokarski

redakcja@walbrzych24.com

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10
Zdjęcie 11
Zdjęcie 12
Zdjęcie 13
Zdjęcie 14
Zdjęcie 15
Zdjęcie 16

Komentarze

Z estetyką na bakier. (8 listopada 2022 16:44)
To ogrodzenie wygląda jarmarcznie i prowincjonalnie zgodnie z resztą z tym jak jest postrzegany wałbrzych w skali Polski.
Olek (23 grudnia 2020 11:35)
Pamietam te piękne wizualizacje tego centrum przesiadkowego. Szkoda ze z tej wizualizacji zostały tylko ławki.
PO CO NAM ROMEK I PO W MIESCIE?? (23 grudnia 2020 11:07)
Cytuję użytkownika: Pytanie do Ż
Czy 100 metrowy baner wpisuje sie w akcje STOP PLASTIK?
WALBRZYCH MIASTEM WOLNYM OD PLASTIKU I AZBESTU W MOBRUKU.... TEREN ZREKULTYWOWANY DO 2017 ROKU?? MOZNA WARZYWA SADZIC??
Pytanie do Ż (22 grudnia 2020 23:32)
Czy 100 metrowy baner wpisuje sie w akcje STOP PLASTIK?
Plastyk (22 grudnia 2020 21:43)
Te naklejki na murze to siara i zaściankowiść.
Jerzy Jacek Pilchowski (22 grudnia 2020 21:11)
Jeszcze raz w sprawie lokalizacji. Ogromna większość ludzi którzy będą z tego korzystali to ci którzy chcą jeździć do pracy do Wrocławia. Dla nich ważny jest duży (i tani) parking lub połączenie autobusowe z Podzamczem i Piaskową gdyż są to największe dzielnice. Najlepszym miejscem jest więc dworzec na Szczawienku. Tam jest bowiem miejsce (w stronę WSSE) na duży parking. Istnieją więc logiczne podstawy do tego aby myśleć, że celem tej całej imprezy jest "naganianie" klientów do tej galerii.
Edek (22 grudnia 2020 20:38)
to chyba z oszczędności jakie były na oświetleniu. I tak chyba nie starczyło na więcej albo ktoś źle wymierzył. W dobie strat z pandemii szkoda kasy na taką pierdołę. Tak urząd biadolił, jak to mało kasy przez koronawirusa mają. Miasto absurdów. Robotnicy pracujący na budowie mają to oglądać?
dERK (22 grudnia 2020 18:43)
Cytuję użytkownika: :)
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Cytuję użytkownika: egon
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Wydano dużo forsy aby zbudować Centrum Przesiadkowe które będzie służyło do "przesiadania" ludzi do prywatnej galerii. Centrum Przesiadkowe jest oczywiście potrzebne ale trzeba to było zrobić obok Dworca Miasto (na terenie byłej porcelany jest miejsce na duży parking i przystanek dla autobusów) lub koło dworca na Szczawienku gdzie też jest wystarczająco dużo miejsca.
Ja przepraszam, ale kto budował Wałbrzych Centrum? Miasto?? Jaką kasę wydano z budżetu miasta? PKP zbudowało ten dworzec, miasto jedynie dojazd.
Faktycznie. PKP płaci za peron, przebudowanie torów, itp. CBA powinno sprawdzić co za idiota w PKP dal się "wpuścić" w tak idiotyczne wydawanie pieniędzy. Warto by by oczywiście dokładnie sprawdzić całą tą inwestycję ale jak wiemy w prokuraturze i w sądach jest ciągle pełno komunistycznych śmieci więc "inwestorzy" czują się pewnie.
W mojej opinii miejsce bardzo dobre, bliskie centrum w odróżnieniu od szczawienka i dworca miasto. Niemyty znow widzi korupcję. Zmień okulistę.
To miejsce jest lepsze niż każde inne. Docelowo oprócz PKP, galerii będzie dworzec autobusowy. Wszystko obok siebie, parę kroków, dużo lepiej niż koło W-ch Miasto. No i szybki wyjazd ostro pod górkę do ronda na ul. Wysockiego, albo w drugą stronę w Chrobrego. Teraz wyobraźmy sobie wyjazd autobusu z terenu porcelany, jak zamknięty będzie przejazd pkp, albo ludzi lezących z dworca miasto przez jezdnię w stronę porcelany. Na razie koszty dla miasta to jedynie 70 metrów asfaltu i rondo Lubelskie.
Fliper (22 grudnia 2020 17:27)
Cytuję użytkownika: Pawel
Cytuję użytkownika: Fliper
Brawo żd...kilometr plastikowego baneru.
Jeżeli dla ciebie 85 metrów to kilometr to wmawiane 25 cm swojej kobiecie musi iść do weryfikacji
Twoja się nie skarży bo wyciągam twardszego niż ty wsadzasz -tylko prosi nie lej na oczy bo mi skleisz rzęsy. Pozdrów ją-będę jutro.
Jerzy Jacek Pilchowski (22 grudnia 2020 16:21)
Cytuję użytkownika: Adam
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Cytuję użytkownika: Ło matko
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Wydano dużo forsy aby zbudować Centrum Przesiadkowe które będzie służyło do "przesiadania" ludzi do prywatnej galerii. Centrum Przesiadkowe jest oczywiście potrzebne ale trzeba to było zrobić obok Dworca Miasto (na terenie byłej porcelany jest miejsce na duży parking i przystanek dla autobusów) lub koło dworca na Szczawienku gdzie też jest wystarczająco dużo miejsca.
Powiedz mi niunius czemu ty jesteś taki głupiutki. Teren porcelany na starym zdroju to teren prywatny. Teren na Szczawienku to zadupie, nie ma tam instytucji i urzędów oraz nie wszystkie autobusy tam jadą.
Teren porcelany można odkupić i byłoby to dużo tańsze nić budowanie peronów. A jeśli chodzi o Szczawienko to jest blisko do Piaskowej i na Podzamcze - to Centrum Przesiadkowe ma służyć w pierwszej kolejności tym którzy chcą dojechać pociągiem do pracy we Wrocławiu. - W to, że jest pan głupi nie wierzę więc: Powiedz mi niuniuś czemu ty jesteś tak skorumpowany?
Przecież właściciel nie chce sprzedac terenu po porcelanie, miasto ma go nielegalnie zabrac? Dworzec wybudowało PKP, miasto tylko droge, Ocvtawa wlasnie zaczela budowac galerie i pks, co w tym zlego?
Jeśli takie lub inne władze starają się kupić jakiś teren pod inwestycje komunikacyjne to właściciele praktycznie nigdy nie chcą takiego terenu sprzedać. To jest powszechnie stosowana taktyka podbijania ceny. A jeśli ktoś się zbyt długo upiera to są specjalne przepisy pozwalające na przejęcie terenu i zapłacenie za racjonalnej ceny. - Moim zdaniem jest oczywiste, że zrobienie takiego Centrum Przesiadkowego w oparciu o Dworzec Szczawienko lub Dworzec Miasto było by lepsze i tańsze.
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

Wałbrzych  |   przystanek centrum  |   baner  |   reklama  |   zdjęcia  |   galeria  |  

Siatkarska sobota na Hali Wałbrzyskich Mistrzów

Koszykarska Barbórka

Pewne zwycięstwo Górnika w Lublinie

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij