Wiózł pięć worków amfetaminy

Wałbrzyscy policjanci zatrzymali na Sobięcinie do kontroli drogowej jadącego samochodem osobowym 57-letniego mieszkańca Wałbrzycha. Podczas oględzin pojazdu znaleźli spore ilości amfetaminy. Okazało się, że mężczyzna nie tylko posiadał ale też handlował środkami psychotropowymi, dlatego decyzją sądu został tymczasowo aresztowany.

Wałbrzyscy policjanci podczas nocnego patrolu około godziny 3:00 zauważyli jadący ul. 1 Maja w Wałbrzychu samochód osobowy i postanowili zatrzymać go do kontroli drogowej. Mężczyzna, który kierował pojazdem, zaczął zachowywać się niespokojnie, co wzbudziło szczególne zainteresowanie policjantów. Funkcjonariusze postanowili dokładnie sprawdzić, czy w pojeździe 57-latek nie przewozi nielegalnych substancji. Ich podejrzenie potwierdziło się bo znaleźli łącznie 5 woreczków strunowych, w których była amfetamina, a z niej można było wykonać ponad 2300 porcji handlowych tego narkotyku.
 
 
W trakcie pracy operacyjnej mundurowi potwierdzili również, że 57-letni wałbrzyszanin sprzedawał tę substancję psychotropową innym osobom, czerpiąc z nielegalnego procederu zyski. Sąd Rejonowy w Wałbrzychu zdecydował o tymczasowym areszcie na okres 2 miesięcy. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków oraz handel nimi grozi mu kara pozbawienia wolności do 10 lat.
 
opr.plr
foto: KMP w Wałbrzychu
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno