Menu

Szczawieńscy tenisiści w finałach

W dniach 19-22.12 na kortach w Szczecinie rozgrywano tenisowy Puchar Polski Młodzików – U14. Na starcie zameldowali się Filip Kosiński oraz Jan Kluczyński, zawodnicy KT Szczawno Zdrój.

Szczawieńscy tenisiści w finałach

Zawody posiadające rangę Super Serii miały szczególny charakter bowiem to właśnie na tych zmaganiach najlepsi młodzicy rywalizowali o dofinansowania przyszłorocznych turniejów miedzynarodowych. Premiowane były finały singla. 

 

 

 

Po świetnych zawodach w finale singla wystąpił Filip, który po bardzo zaciętym spotkaniu 3/6 6/1 8/10 uległ starszemu koledze z Łodzi Marcinowi Andrzejczakowi. W półfinale singla był Janek Kluczyński, który grając w parze z Janem Nowackim z Warszawy wywalczył też półfinał debla.

 

red

foto: użyczone

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

miki (24 grudnia 2020 12:17)
Brawo....

Dodaj komentarz

tenis  |   szczawno  |   zawody  |   kosinski  |  

Zwiedzili TVN i Warszawę

Raper Sobota zagra w Szczawnie-Zdroju dla chorej Gabrysi

O krok od tragedii. Autokar z dziećmi wjechał do rowu

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij