Zaginęła 17-latka. Może widzieliście ją?

Zaginęła 17-letnia Justyna Tejchman. Dziewczyna w połowie listopada wyszła z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego i do tej pory nie skontaktowała się z najbliższą rodziną.  

 

Z zebranych przez funkcjonariuszy informacji wynika, że młoda mieszkanka powiatu wałbrzyskiego 15 listopada tego roku przebywając w izbie chorych w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Cerekwicy Nowej w woj. wielkopolskim przez otwarte okno uciekła udając się w nieznanym kierunku. Do tej pory nieletnia nie nawiązała kontaktu z najbliższą rodziną. 

W momencie, kiedy 17-latka samowolnie oddaliła się z ośrodka, miała na sobie białą koszulkę, czarne leginsy oraz sportowe buty.
 
Rysopis zaginionej 17-latki:
wzrost: 166 cm
sylwetka szczupła
twarz owalna
włosy blond, falowane, za ramiona
oczy ciemne

Wszystkich, którzy mają informację, o tym gdzie w/w nastolatka może przebywać lub mogą pomóc w jej odnalezieniu, prosimy o kontakt pod numerem alarmowym Centrum Powiadamiania Ratunkowego 112, bezpośrednio w Komisariacie Policji I w Wałbrzychu przy ul. Łączyńskiego 34 w Szczawnie-Zdroju (tel. 47 87 57 725) , bądź w Komendzie Miejskiej Policji w Wałbrzychu przy ul. Mazowieckiej 2 (tel. 47 87 51 360 lub 47 87 51 423).

adm
foto: KMP Wałbrzych 
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno