Menu

Żołnierze dzieciom na gwiazdkę...

Maja od kilku miesięcy do 16 lat, są jeszcze dziećmi, ale w życiu przeszli już wiele. Aby te chwile nie były smutne i samotne, żołnierze 16 Dolnośląskiej Brygady Obrony Terytorialnej postanowili sprawić niespodziankę dzieciom z domów dziecka i choć na chwilę dostarczyć im odrobinę radości. 
Żołnierze dzieciom na gwiazdkę...
Pierwszym miejscem jakie odwiedził Mikołaj w mundurze był Dom Dziecka w Legnicy w którym przebywało kilka dziewczynek w wieku od 10 do 15 lat. W tym roku święta będą musiały spędzić w ośrodku, z dala od rodzin.  Żołnierze przywieźli im paczki pełne niespodzianek. Największą był ciężki i bardzo potrzebny podarunek, z którego codziennie będą korzystać wszyscy domownicy - pralka do prania. 
  
Żołnierze 16 DBOT odwiedzili 4 domy dziecka: w Legnicy, Golance i Krzydlinie. Przy wsparciu i ogromnym zaangażowaniu dolnośląskich Terytorialsów, Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej jaki i Pana Starosty Adama Babuśki żołnierze przygotowali ponad setkę paczek i mnóstwo innych prezentów. Największym dla wychowanków  prezentem była jednak wizyta mundurowych i rzadka możliwość porozmawiania z takim wyjątkowym wojskowym wesołym Świętym Mikołajem.             
 
 
 


adm
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Ksiegowy (27 grudnia 2020 9:55)
Cytuję użytkownika: Ooo
Cytuję użytkownika: Ksiegowy
Na początku i policja żydowska w gettcie była tak uczynna i pomocna...
Przypominam o wieczornej dawce leku!
Nie przesadzaj z TVPiS telewizją!
Ooo (25 grudnia 2020 20:07)
Cytuję użytkownika: Ksiegowy
Na początku i policja żydowska w gettcie była tak uczynna i pomocna...
Przypominam o wieczornej dawce leku!
Ksiegowy (25 grudnia 2020 12:54)
Na początku i policja żydowska w gettcie była tak uczynna i pomocna...
Pan (25 grudnia 2020 10:01)
Obys nigdy nie doczekał tego ,aby bliscy zakładali ci pampersy.Czas szybko mija.To co dzisiaj piszesz ,może odwrócić się przeciwko tobie!Życzę dużo zdrowia i Błogosławieństwa Bożego.Bog wybacza najgorszym łotrom i wybaczy ci te plugawe słowa.
Chorzy urologicznie (25 grudnia 2020 9:17)
Dzisiaj w bet lejem...

Dodaj komentarz

święta  |   boże narodzenie  |   gwiazdka  |   terytorialsi  |   Wałbrzych  |  

Wałbrzyski Budżet Obywatelski - 4,5 mln. zł. Kiedy można składać...

Ewakuacja mieszkańców. Saperzy wywieźli pocisk

Górnik wygrywa na wyjeździe

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij